آبجوسازی بلک شیپ برنده جوایز جهانی آبجو شد – اخبار سرعت


یک کارخانه آبجوسازی شمالی یورکشایر پس از جمع آوری پنج مدال، از جمله یک طلا، در جوایز جهانی آبجو ۲۰۲۲ شناخته شد.

برنده چند جایزه Black Sheep Brewing Milk Stout، رایحه خامه ای از شکلات، وانیل و قهوه، برنده رده ملی Milk Stout شد. Milk Stout یکی از موفق ترین آبجوهای آبجوسازی است که در سال ۲۰۱۹ همان جایزه و همچنین مدال طلا را در جوایز بین المللی آبجو در همان سال دریافت کرد.

از دیگر نکات برجسته جوایز جهانی آبجو امسال می توان به جایزه نقره ای برای آل بی شکل، بخشی از پروژه ۵ بشکه ای بلک شیپ اشاره کرد. در حالی که بشکه آبجو گل سرسبد این کارخانه آبجوسازی، بلک شیپ بهترین تلخ، و آبجوسازی یورکشایر، ۵۴ لاگر، هر دو برنز را در رده های مربوطه به دست آوردند.

شارلین لیون، مدیر عامل بلک چیپ، گفت: «برنده بزرگ امسال در جوایز آبجوی جهانی بر آنچه که همه ما در اینجا در کارخانه آبجوسازی باور داریم تأکید می‌کند – که آبجوهای بلک چیپ در بین همه دسته‌های آبجو جزو بهترین‌های دنیا هستند.

ما به تیم آبجوسازی خود در مشام بسیار افتخار می‌کنیم و برای همیشه از همه کسانی که در ۳۰ سال گذشته با لذت بردن از یک پیمانه از بهترین آبجوسازی‌های یورکشایر از آبجوسازی بلک شیپ حمایت کرده‌اند، سپاسگزاریم.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر