آب گیلاس قاتل فشار خون بالا است دکتر رویا خادمیان


توت فرنگی 1 - آب گیلاس فشار خون بالا را از بین می برد

آب گیلاس قاتل فشار خون بالا

فشار خون بالا یکی از مهمترین مشکلات سلامتی است که می تواند منجر به بیماری های قلبی و مغزی شود. هنگامی که فشار خون کنترل نمی شود ، می تواند منجر به عوارضی در بدن انسان شود ، مانند بیماری های قلبی و سکته مغزی. محققان انگلیسی اخیراً دریافتند که استفاده از آب گیلاس چنین تاثیری بر داروهای ضد فشار خون دارد و می تواند یک درمان م effectiveثر برای فشار خون بالا باشد.

یکی از اولین راه های محافظت از خود در برابر فشار خون بالا رژیم غذایی است. به طور کلی ، رژیم غذایی مناسب برای فشار خون می تواند به شما در حفظ فشار خون سالم بدون عوارض جانبی داروها کمک کند. علاوه بر برخی غذاها که می توانند فشار خون شما را کاهش دهند ، انواع خاصی از نوشیدنی ها نیز می توانند به شما کمک کنند. آنها می توانند مفید باشند.

محققان انگلیسی اخیراً دریافتند که استفاده از آب گیلاس چنین تاثیری بر داروهای ضد فشار خون دارد و می تواند یک درمان م forثر برای فشار خون بالا باشد.

محققان دانشگاه نورتومبرلند دریافتند افرادی که 60 میلی لیتر عصاره آلبالو رقیق شده با آب می نوشند ، فشار خون آنها در سه ساعت 7 درصد کاهش می یابد. این به اندازه کافی برای کاهش خطر سکته مغزی تا 38 or یا 23 of از بیماری های قلبی است و می تواند معجزه کند.

بسیاری از مردم در سراسر جهان از فشار خون بالا رنج می برند که در صورت عدم درمان ، خطر حمله قلبی ، نارسایی قلبی ، بیماری کلیوی ، سکته مغزی و ضعف را افزایش می دهد.

بر اساس چندین گروه از افراد با 60 میلی لیتر عصاره گیلاس ، فیلتر شده با 100 میلی لیتر آب ، با شربت معمولی چند نفر ، با آب میوه ، به این نتیجه رسیدند افرادی که از عصاره گیلاس به عنوان درمان مستقیم فشار خون بالا استفاده می کردند. فشار خون 7 درصد بیشتر از افرادی که شربت های طعم دار میوه می نوشند کاهش یافته است.

محققان تأثیر آب گیلاس بر فشار خون بالا را به منبع غنی از اسیدهای فنولیک جنین ، نوعی آنتی اکسیدان که به طور طبیعی در این میوه تولید می شود ، مرتبط کرده اند. محققان همچنین دریافتند بیشترین تأثیر بر فشار خون زمانی رخ می دهد که سطح دو اسید فنولیک در خون بیماران ، اسید وانیل و اسید پروتوکاتونیک ، به اوج خود برسد.

آنها می گویند: “بیشتر بیماری های قلبی عروقی ناشی از عوامل خطر زایی هستند که می توان آنها را کنترل ، درمان یا اصلاح کرد ، از جمله فشار خون بالا ، کلسترول ، چاقی ، سیگار کشیدن ، عدم فعالیت بدنی و دیابت.”

دیدگاهتان را بنویسید