آخرین اعلامیه های مرگ در مطبوعات، یورک – اسپید خبر


در اینجا آخرین اعلامیه های مرگ در مطبوعات آمده است.

افکار ما با همه خانواده ها و دوستان است.

جوآن سوانتون

جوآن در ۱ می در بیمارستان منطقه هاروگیت در ۹۰ سالگی درگذشت. همسر محبوب مرحوم والتر سوانتون، مادر کریس و هلن و مادربزرگ اما، جیمز و تام. خانواده و بسیاری از دوستان او به شدت دلتنگ خواهند شد. مراسم تشییع جنازه در ساعت ۱ بعد از ظهر روز سه شنبه ۱۴ ژوئن در کوره جسد سوزی یورک، بیشاپتورپ.

پیتر تیرنی

پیتر در ۱۸ مه در سن ۷۳ سالگی به طور ناگهانی در خانه درگذشت. همسر ارزشمند آیلین و پدر راشل، شارون و جما. همچنین پدربزرگ، پدرشوهر، برادر و دوست بسیار مورد علاقه بسیاری است. مراسم تشییع جنازه در کلیسای سنت پائولینوس، خیابان مونکتون در روز سه شنبه ۳۱ می در ساعت ۱۳:۰۰ و پس از آن مراسم خاکسپاری خصوصی برگزار می شود. لطفا فقط گل های خانوادگی، کمک های مالی ممکن است در این سرویس داده شود.

گلنیس هارل

گلنیس، همسر عزیز و مامان، نانا و خواهر باهوش. گلنیس در حالی که خانواده اش در کنارش بودند، یک روز قبل از تولد ۶۷ سالگی اش، با آرامش از دنیا رفت و می دانست که همسر و فرزندانش با او هستند. همه کسانی که او را می شناختند بسیار دلتنگ او خواهند شد. کمک و الهام بخش برای بسیاری. جشن زندگی گلنیس در کلیسای سنت چاد در روز سه شنبه ۳۱ مه ساعت ۱۲ ظهر برگزار می شود. نیازی به گل نیست، فکر کافی است. همه دوستان خوش آمدید

دیوید شوهر

دیوید رابرت در ۱۴ مه ۲۰۲۲ در سن ۷۵ سالگی با آرامش در بیمارستان یورک درگذشت. همزاد جان برای کری، پدر بسیار دوست داشتنی شان، لی و کیم، پدربزرگ و جی جی گرامی. مراسم تشییع جنازه در کلیسای کاتولیک سنت الرد در روز پنجشنبه ۹ ژوئن ۲۰۲۲ ساعت ۱۰:۳۰ صبح برگزار می شود. لطفاً فقط گل های خانوادگی، اهداهای آن روز از خیریه بیمارستان های یورک و اسکاربرو و آمبولانس هوایی یورکشایر حمایت می کند.

دیوید جاناتان ماسگرو نش

دیوید متأسفانه در ۶ مه ۲۰۲۲ (دو روز قبل از هفتاد و پنجمین سالگرد تولدش) در مرکز مراقبت ساوت پارک درگذشت. شوهر محبوب گیل، پدر بسیار دوست داشتنی و گرانبها برای کلر و ربکا، پدر شوهر سیمون و دانیل، پدربزرگ ویژه هریس و شارلوت و یک برادر مهربان برای سه خواهرش. روز دوشنبه ۶ ژوئن ساعت ۲:۴۵ بعدازظهر مراسم جشن خدمت زندگی او در کلیسای متدیست پوپلتون برگزار می شود. فقط گل های خانوادگی لطفا کمک های مالی به جای پارکینسون انگلستان.

جورج بردلی

جورج در ۲۹ آوریل در سن ۸۶ سالگی با آرامش درگذشت. با جانت فقید، پدر بسیار دوست داشتنی لیزا و ریچارد، پدرزن نایجل و گیل، پدربزرگ استیون، استوارت، ساموئل و زوئی و پدربزرگ ایوی، وینی و ویلو، دوباره به هم پیوستند. مراسم تشییع جنازه در روز سه‌شنبه، ۷ ژوئن ساعت ۱۰:۳۰ صبح در کلیسای سنت لارنس برگزار می‌شود، کمک‌های اهدایی به یاد جورج برای قبرستان یورک یک بشقاب در این مراسم ارائه می‌شود.

جفری آرتور هاپوود

جفری متأسفانه در بیمارستان یورک در ۵ می ۲۰۲۲ در سن ۸۹ سالگی درگذشت. شوهر فداکار مرحوم وال. پدر بسیار دوست داشتنی دیوید و لیز، پدر شوهر دوست داشتنی جوآن، پدر عزیز جیمز، جانی، بن و الی. مراسم تشییع جنازه روز دوشنبه ۶ ژوئن در ساعت ۱۳:۰۰ در کوره جسد سوزی یورک برگزار می شود. فقط گل های خانواده لطفا، کمک های مالی به جای NHS، یک جعبه اهدا در این سرویس ارائه می شود.

مایکل ویلکینسون

مایکل “میک” از Pottery Lane، در ۱۴ مه در سن ۷۵ سالگی در آرامش در خانه درگذشت. شوهر دوست داشتنی جانت، پدر سوزان و پدربزرگ بسیار دوست داشتنی. هاواردز سبز سابق مراسم تشییع جنازه روز دوشنبه ۳۰ مه ساعت ۱۳:۰۰ در کوره‌سوزی یورک برگزار می‌شود. فقط گلهای خانوادگی لطفاً، ممکن است برای مراقبت از سرطان مک میلان و آسایشگاه سنت لئونارد در این سرویس کمک مالی داده شود.

جوآن کرازبی

جوآن در ۱۳ مه با آرامش درگذشت. مراسم تشییع جنازه در کلیسای سنت لارنس در روز سه شنبه ۳۱ مه ساعت ۱۱ صبح برگزار می شود. لطفا یک چیز رنگارنگ بپوشید فقط گل های خانوادگیرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر