آسایشگاه سنت لئونارد موفقیت هازار از ۲۱۰۰۰ چالش انباشته را جشن می گیرد – FAST NEWS


یک کوکتل ویژه به افتخار بیمارستان یورک به جمع آوری ۲۱۰۰۰ نفر در ۳۰ روز کمک کرد.

آسایشگاه سنت لئونارد برندگان چالش جمع آوری کمک های مالی امسال را که حمایت هشت تیم را جلب کرد، معرفی کرد.

به شرکت کنندگان فقط ۳۰ پوند داده شد و به آنها وظیفه داده شد تا از مهارت های کارآفرینی خود برای کسب حداکثر درآمد در ۳۰ روز استفاده کنند و نتایج در مراسمی در ماریوت اعلام شد.

گرند یورک به عنوان برنده چالش اکومولاتور در سال ۲۰۲۲ اعلام شد و برای دومین سال متوالی پس از جمع آوری ۱۵ ۸۵۱۵، این تیم برنده تاج ترجیحی شد.

این گروه در فعالیت‌های مختلف جمع‌آوری کمک‌های مالی، از جمله افزودن یک کوکتل ویژه St Leonard’s Hospice به منو و چندین مسیر در داخل دیوارهای شهر، شرکت داشته است.

در مجموع، تیم ها حدود ۲۱۰۰۰ برای خیریه Tadcaster Road جمع آوری کردند.

آن کیو، یک جمع آوری کمک مالی جامعه در سنت لئونارد که از تیم های حاضر در این چالش حمایت کرد، گفت: «تیم ها واقعاً وارد چالش شدند و راه های زیادی برای انجام این کار پیدا کردند.

ما واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتیم، نه تنها از برنامه های مختلف جمع آوری کمک های مالی که اجرا شد، بلکه از کار تیمی و روحیه اجتماعی شگفت انگیزی که دیدیم.

“این ۳۰ روز برای برخی بسیار تاثیرگذار بود، زیرا آنها با چالش هایی به یاد عزیزان روبرو شدند. از همه کسانی که شرکت کردند بسیار متشکرم. آنها بسیار بیشتر از آنچه می توانستیم امیدوار باشیم جمع آوری کردند.”

میخانه رد شیر کامپتون با ۴۷۴۰۴۷ نفر در جایگاه دوم قرار گرفت و یکی از کارمندان آن به نام الیز ریچاردز به یاد مادرش که توسط یک خانه سالمندان مراقبت می شد، با چتر پرواز کرد.

او “جایزه دستاوردهای فردی” را دریافت کرد که در آن شب توسط همه تیم ها رای داده شد.

این میخانه همچنین جایزه ویژه ای را برای “شامل ترین تیم” به خاطر نحوه گرد هم آوردن جامعه Knapton برای جمع آوری پول دریافت کرد.

برخی از تیم ها برای جمع آوری پول فعالیت بدنی انجام دادند.

سخنگوی شرکت Mosaic Fulfillment Solutions که ۵۲۰۵۱ را جمع آوری کرد، گفت: «الا در ماراتن به یاد مادرش که پس از بازنشستگی در سنت لئونارد داوطلب شد، شرکت کرد.

“کارول و الا با دو کارمند دیگر، کیت و مارتین، ۲۸۳۴۱ مایل از یورک به سلبی راندند. این یک چالش هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی بود، به خصوص وقتی از آسایشگاه رد شدیم و هنگام غروب آفتاب روشن بود. تقریباً به معنای واقعی کلمه در حال خزیدن بودیم. برگشتیم. به نقطه شروعی که پارک کردیم!

سایر تیم‌های شرکت‌کننده عبارتند از Jeff’s Design Shop، که جرقه‌ای در سال ۲۰۱۷ ۲۰۱۷ ایجاد کرد، Marriott، York Vanguard و Ainsty Ales.

یکی از سخنگویان گفت که جایزه «نوآورترین تیم» به یورک جین تعلق گرفت و افزود: «ما سنت لئونارد را به عنوان یک شریک خیریه انتخاب کردیم زیرا این کلینیک زندگی بسیاری از ما را به شکلی بسیار مثبت تحت تأثیر قرار داده است.

ما رویدادها و فعالیت‌های زیادی انجام دادیم، از جمله دوچرخه‌سواری ۱۹۸.۵ مایلی در فروشگاه جین یورک برای جشن گرفتن سال تاسیس سنت لئونارد. این دوچرخه روی یک دوچرخه اسپرت بود تا واقعی.

از مشتریان پرسیدیم که آیا می‌خواهند P1 را به حساب‌های آنلاین و آفلاین خود اضافه کنند.

“دوست ما جو و سوزانا در طول اولین قرنطینه خود میزبان یک سری تست های آنلاین محبوب جین بودند، و آنها موافقت کردند که یک جمع آوری کمک مالی واقعی انجام دهند.” و آدام و فلو دوست داشتنی ما یک آهنگ عالی برای جمع آوری کمک نوشتند، “Gin It To Win It” برای لذت بردن همه

جولی دل، خواهر بزرگتر آسایشگاه St Leonard’s @ Home، از تمام تیم‌های حاضر در این رویداد به خاطر تلاش‌هایشان تشکر کرد و در مورد کار اجتماعی در جامعه صحبت کرد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر