آمریکا ۳۲۵ میلیون دلار از قایق های غول پیکر الیگارشی روسیه را پس از نبرد قانونی در فیجی توقیف کرد


نبرد حقوقی برای یافتن مالک قایق بادبانی Amadea بر سر هزینه نگهداری کشتی بالا گرفت و مشخص شد که خریداران بسیار کمی قادر به خرید قایق تفریحی بودند. آمادئا در جریان یک نبرد حقوقی بین وزارت دادگستری ایالات متحده و شرکت جزایر ویرجین بریتانیا که در آن قایق به ثبت رسیده بود، از اسکله لاوتکا حمایت کرد.

روز سه شنبه تصمیم گرفته شد که این کشتی برای تحویل به مقامات آمریکایی به ایالات متحده منتقل شود.

این شناور ۱۰۶ متری دارای سکوی هلیکوپتر، جکوزی، مخزن خرچنگ و سکوی خورشیدی است و به یک خدمه ۲۴ نفره متشکل از عرشه و مهندسان نیاز دارد.

در اسناد کتبی ارائه شده به دادگاه، کاپیتان آمادئا به مواد گران قیمت اشاره کرد: سنگ مرمر، اتصالات فلزی طلاکاری شده، ابریشم، چوب های گرانبها و چرم، و طرح رنگ براق.

به گفته کاپیتان، اگر از کشتی مراقبت های لازم با کنترل های دما و رطوبت ویژه برای حفظ آثار هنری در کشتی دریافت نمی شد، قایق بادبانی “به سرعت فرو می ریخت.”

کاپیتان مدعی شد که عدم رسیدگی باعث ایجاد “بدنه فروخته نشده” شده است و هزینه پهلوگیری کشتی در اسکله خشک را ۱.۱ میلیون (۷۵،۸۷۵،۶۰۰) در ماه تخمین زد.

وی افزود: «خریداران بسیار بسیار بسیار محدودی وجود دارند که می توانند از عهده نگهداری آن برآیند چه برسد به خرید آن.

بیشتر بخوانید: بوریس از ترس محافظه کاران «برای انتخابات زودهنگام آماده می شود».

وزیر نفت روسیه اساس مالکیت خود بر شهر زاده را تایید نکرده است، اما گفته می شود که او ترتیبات دریایی دیگری دارد که رمزگشایی املاک و مستغلات را مانند آمادا چالش برانگیز می کند.

پلیس ایتالیا در حال بررسی این موضوع است که آیا این قایق تفریحی واقعاً متعلق به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است یا خیر.

اسناد دادگاه از حکم فیجی نشان می دهد که مقامات آمریکایی بر این باورند که خودیناتوف “مالک دو قایق تفریحی بزرگ تاریخی است که هر دو مربوط به افراد تحریم شده هستند.”

آنها انتشار آن را به عنوان “صاحب کاه تمیز و غیرقانونی برای پنهان کردن صاحبان واقعی این کشتی ها” پیشنهاد کردند.

لینک منبع

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر