آنزیم های گوارشی و سیستمیک. گردش و رشد مو


خلاصه موضوعات وبلاگ

 • آنزیم های گوارشی و سیستمیک برای گردش مناسب ترکیب بهتر برای بهبود رشد مو.
 • آنزیم های گوارشی و سیستمیک چیست؟
 • مصرف آنزیم های گوارشی و سیستمیک خطر بیماری و پیری زودرس را افزایش می دهد.
 • مصرف آنزیم های گوارشی و سیستمیک خطر بیماری و پیری زودرس را افزایش می دهد.
 • آنزیم های گوارشی
 • آنزیم های غذایی
 • آنزیم های سیستمیک می توانند رشد مو را افزایش دهند ، زیرا این آنزیم ها جریان خون را بهبود می بخشند و خون شما را از ناخالصی ها پاک می کنند.
 • گردش خوب کلید سلامت مو است
 • التهاب. عامل اصلی بسیاری از بیماری ها است
 • چگونه میزان آنزیم های سیستمیک را در بدن خود افزایش می دهید؟
 • تجربه شخصی من با آنزیم های سیستمیک و گوارشی

آنزیم های گوارشی و سیستمیک برای گردش خوب در بهبود رشد مو.

آنزیم های گوارشی و سیستمیک گردش خون را بهبود می بخشد و رشد مو را تحریک می کند.

نقش اصلی آنزیم ها حفظ زندگی است. تقریباً هر فرایندی در بدن نیاز به واکنش های شیمیایی دارد. چه در حال بهبودی از آسیب دیدگی باشیم و چه تجزیه غذا که می خوریم. ما به آنزیم های گوارشی و سیستمیک نیاز داریم که همه این وظایف را انجام دهند.

آنزیم های گوارشی و سیستمیکآنزیم های گوارشی و سیستمیک چیست؟

آنزیم های گوارشی و سیستمیک کاتالیزورهایی هستند که از تمام واکنش های شیمیایی بدن مراقبت می کنند. هر سلول بدن ما برای ذخیره ، ترمیم ، ساخت ، جذب مواد مغذی ، ترمیم بافت ها و نقص سیستم ایمنی بدن به آنزیم ها نیاز دارد. آنها حتی روند پیری را نیز کند می کنند. هرگونه کاهش قابل توجه در این کاتالیزورهای قوی در بدن ما می تواند بر سلامتی ما تأثیر منفی بگذارد و منجر به ریزش مو شود.

بدن انسان از آنزیم های گوارشی و سیستمیک برای فرآیندهایی استفاده می کند که بدن را سالم نگه می دارد و عملکرد مطلوب را تغذیه می کند. از آنها برای دریافت غذا از غذایی که می خوریم و همچنین برای درمان استفاده می شود.

بدن شما به طور طبیعی آنزیم تولید می کند. با این حال ، این فرایندی است که در 25 سالگی شروع به کاهش می کند. مصرف آنزیم های گوارشی و سیستمیک می تواند منجر به مشکلات سلامتی و تعدادی از علائم دیگر مانند عوارض گردش خون یا آرتریت شود.

مصرف آنزیم های گوارشی و سیستمیک خطر بیماری و پیری زودرس را افزایش می دهد.

آسیب پذیری دیگری که با مصرف آنزیم ها ایجاد می شود ، بروز بیشتر بیماری ها و پیری زودرس است.

یکی از راه های حفظ سلامت و سطح انرژی داشتن سطح متعادل آنزیم های گوارشی و سیستمیک است. غذاهای فرآوری شده فاقد آنزیم هستند و برای هضم به آنزیم های بیشتری نیاز دارند ، بنابراین مراقب رژیم غذایی خود باشید.

برای حفظ سلامت و انرژی ، باید میزان مناسب آنزیم ها را حفظ کنید. اما با این همه غذای فرآوری شده در دسترس ما ، غذای آسان و فرآوری شده دلیل مهمی برای ریزش مو نیست ، رشد موها کاهش می یابد.

انواع مختلف آنزیم ها

وقتی به آنزیم هایی که در بدن شما کار می کنند فکر می کنید ، به سه نوع مختلف آنزیم های گوارشی ، آنزیم های غذایی و آنزیم های سیستمیک فکر کنید.

آنزیم های گوارشی

وقتی غذا می خورید ، بدن شما باید آن را تجزیه کند تا مفید واقع شود. آنزیم های گوارشی در دستگاه گوارش عمل می کنند و به روند گوارش کمک می کنند. آنها غذاهای مختلفی را که می خورید پردازش می کنند: کربوهیدرات ها (آمیلاز) ، فیبر (سلولاز) ، چربی ها (لیپاز) و پروتئین ها (آمیلاز). هنگامی که آنزیم های گوارشی شما به درستی کار می کنند ، به شما کمک می کند از نفخ ، سوء هاضمه و گاز جلوگیری کنید. مطالعات نشان می دهد که بسیاری از مردم هنگامی که سیستم گوارش آنها به درستی کار می کند ، به داروهای کمتری احتیاج دارند.

آنزیم های غذایی

بدن شما آنزیم های غذایی را از رژیم غذایی شما دریافت می کند. آنزیم های غذایی به طور طبیعی در مواد اولیه کامل یافت می شوند. آنها به سالم ماندن و عملکرد کامل شریان ها ، مفاصل و سیستم ایمنی بدن شما کمک می کنند. برای افزایش میزان آنزیم های غذایی که بدن شما نیاز به کار دارد ، مقدار زیادی میوه و سبزیجات ارگانیک بخورید. آنزیم ها در گوشت و ماهی نیز یافت می شود ، مراقب باشید آلوده نشوید. (افزایش HCL حاوی پروتئین نیز می تواند به جلوگیری از این نوع آلودگی کمک کند ، زیرا میکروب های معده را از بین می برد.) اگر می توانید سبزیجات را به آرامی بپزید ، حتی آنها را خام بخورید. همچنین ، سعی کنید محصولات ارگانیک بخرید و تمام تلاش خود را برای دور ماندن از غذاهای فرآوری شده انجام دهید.

آنزیم های سیستمیک

بدن شما از آنزیم های سیستمیک برای ساخت ، ترمیم و حفظ سلامت کلی استفاده می کند. آنها از بیماری جلوگیری می کنند ، از عملکرد سالم سیستم های مختلف داخلی شما حمایت می کنند و از کل بدن پشتیبانی می کنند. آنزیم های سیستمیک بسیاری از موادی را که در بدن شما حرکت می کنند تجزیه می کنند: آلرژن ها ، فیبرین ، مخاط ، عوامل متراکم کننده – سموم بالقوه مضر.

آنها همچنین به کاهش التهاب کمک می کنند ، بنابراین مردم اغلب از آنها به جای داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDS) استفاده می کنند. یکی از دلایل ترجیحی برای NSAID ها این است که آنزیم های سیستمیک تمایل دارند مستقیماً وارد مجتمع های ایمنی مضر گردش خون (CIC) شوند در حالی که CIC های مفید را پشت سر می گذارند.

آنزیم های سیستمیک را می توان حداقل یک ساعت قبل یا بعد از غذا به عنوان مکمل مصرف کرد. آن را به زمان ناهار خیلی نزدیک نکنید. در غیر این صورت ، به جای پاکسازی سیستم ، به هضم غذا کمک می کند.

OE SHADROTYON. مصرف روزانه آنزیم های سیستمیک برای من مشکل است زیرا من را بسیار افسرده می کند. این به دلیل آزاد شدن سموم از باکتری Lime به دلیل مشکلات من با آب نبات است (بله ، با وجود رژیم غذایی سالم). علائم مرگ این باکتری ها ناخوشایند است و در این مدت من نیز باید بتوانم کار کنم و عمل کنم.

بنابراین من به آرامی به این روش نزدیک می شوم. اعتدال ممکن است. این برای من آسان نیست ، زیرا من یک فرد بی حوصله هستم که “اعتدال” را دشوار می دانم ، و این چیزی است که همیشه سلامت من را عقب نگه داشته است.

کمی بیشتر – شعار من برای تمام زندگی من

آنزیم های سیستمیک می توانند رشد مو را افزایش دهند ، زیرا این آنزیم ها جریان خون را بهبود می بخشند و خون شما را از ناخالصی ها پاک می کنند.

از آنجا که آنزیم های سیستمیک بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، بر رشد مو نیز تأثیر می گذارد. رشد یک عارضه جانبی گردش مناسب است که به نوبه خود باعث رشد سالم مو می شود.

بگذارید در این مورد بیشتر توضیح دهم.

بدن ما حاوی حدود 3000 آنزیم است که مسئول حدود 7000 واکنش شیمیایی هستند. آنزیم ها باعث می شوند این فرایندها سریعتر اتفاق بیفتند. آنزیم های سیستمیک به نتایج درمان ما مانع پیشگیری از ویروس ها ، زخم ها: التهاب می شوند. آنها خون را تصفیه می کنند و سیستم ایمنی بدن ما را تنظیم می کنند.

گردش خوب کلید سلامت مو است.

آنزیم ها گردش خون را بهبود می بخشند. این فرایند به طرق مختلف بدن را احیا می کند که یکی از آنها ترویج رشد مو است. آنزیم ها از فیبرین اضافی برای گردش در بدن استفاده می کنند تا به لخته شدن خون کمک کرده و آن را ضخیم تر کنند. آنها همچنین به کبد کمک می کنند تا خون را تمیز کند. این فرایند در نهایت به گردش بهتر خون شما کمک می کند.

هرچه جریان خون بهتر به بدن شما برسد ، خون پوست سر شما بیشتر می شود ، بیشتر: فولیکول های مو تغذیه می شوند که برای رشد موهای سالم و پس از ضخامت بسیار حیاتی است. اگر این مفهوم را به او بسپارید ، متوجه خواهید شد که عکس آن نیز صادق است. محدودیت در گردش خون باعث کند شدن رشد موهای شما می شود.

التهاب. عامل اصلی بسیاری از بیماری ها است

التهاب مزمن سیستمیک ریشه بسیاری از بیماری های جدی است ، ممکن است مشخص شود که آیا شما التهاب دارید یا خیر. اگرچه التهاب واکنش طبیعی بدن در برابر آسیب است ، اما هنگامی که سیستم ایمنی بدن شما قادر به کنترل التهاب نباشد ، می توانید به سراغ پیری زودرس یا سایر بیماری ها بروید.

یکی از مهمترین عملکردهای آنزیم های سیستمیک کمک به کاهش التهاب در بدن است. همانطور که می دانید ، التهاب مشکلات زیادی را برای کسانی که از آن رنج می برند ایجاد می کند.

وقتی مجروح می شوید ، واکنش طبیعی بدن التهاب است. مجتمع های ایمنی بدن (CIC) به طور طبیعی برای محافظت از ناحیه آسیب دیده پاسخ می دهند. این روش بدن شما است که در مورد مشکل به شما هشدار می دهد.

التهاب می تواند مدت زیادی طول بکشد و این مشکل می تواند باعث شود CIC بدن شما بیشتر تولید شود. داروهایی که معمولاً توسط پزشکان تجویز می شوند ، همه CIC ها را ، چه خوب و چه بد ، کاهش می دهند ، اما این بهینه نیست. از طرف دیگر ، آنزیم ها فقط در صورت منفی بودن CIC صفر هستند ، که به شما کمک می کند تا شرایط شما بسیار سالم تر شود.

طاسی الگوی مردانه (آلوپسی آندروژنتیک) با التهاب مزمن همراه است. این کشف باعث شد تا پزشکان از داروهای ضدالتهابی برای درمان ریزش مو استفاده کنند. آنزیم های سیستمیک برای افرادی که مراقب سلامتی هستند یک روش طبیعی و سالم برای درمان التهاب است که می تواند منجر به ریزش مو شود.

رژیم غذایی ضعیف سایر عوامل شیوه زندگی می توانند باعث التهاب شوند. این موارد شامل استرس ، عدم ورزش (یا زیاد) ، سیگار کشیدن ، داروها ، داروها ، گلوتن ، قندها ، غذاهای فرآوری شده ، قهوه ، الکل ، چربی های التهابی ، آرد ، غلات کامل و محصولات لبنی است.

التهاب می تواند منجر به بیماری هایی مانند دیابت ، کولیت ، ریفلاکس ، آسم ، سرطان ، افسردگی ، بیماری آلزایمر ، چاقی ، اوتیسم ، اختلالات متابولیک ، کم کاری تیروئید (سایر بیماری های غده تیروئید) شود. در یک واکنش التهابی بیش فعال.

بنابراین چگونه می توان میزان آنزیم های سیستمیک را در بدن خود افزایش داد؟

شما دو گزینه دارید: تغییر در رژیم غذایی خود یا مصرف مکمل های آنزیمی سیستمیک.

بیایید در مورد تغییرات رژیم غذایی صحبت کنیم. این که آیا شما به شدت نظم و انضباط دارید یا در تلاش برای تغییر عادات خود هستید ، هنگام ایجاد تغییر در رژیم غذایی ، سعی کنید از رژیم غذایی کوچک شروع کنید. خوردن غذاهای طبیعی و خام بیشتری مانند میوه ، آجیل ، دانه ها ، جوانه ها و سبزیجات را شروع کنید. غذای تازه به آنزیم های گوارشی کمتری نیاز دارد و بدن شما را در وضعیت غنی از آنزیم بهتری قرار می دهد. افزودن ازن به رژیم غذایی شما همچنین باعث افزایش آنزیم های خاصی در بدن شما می شود.

تجربه شخصی من با آنزیم های سیستمیک و گوارشی

در مورد همه راه حل ها ، زمان لازم برای تشخیص نیازهای آنزیمی من طول کشید ، زیرا برخی از مارک ها باعث نفخ یا یبوست من می شوند. من تنظیماتی انجام دادم و در حال حاضر چند آنزیم گوارشی در روز با غذایی که می خورم مصرف می کنم. همانطور که قبلا اشاره کردم. مصرف منظم آنزیم های سیستمیک برای من مشکل است زیرا باعث افسردگی شدید می شود.

آنزیم های سیستمیک نیز مفید شناخته شده اند.

 • شرایط فیبریلاسیون ناشی از فیبرین ، یک پروتئین چسبناک و سخت
 • کاهش بافت اسکار (به عنوان مثال ، بعد از جراحی)
 • پاکسازی خون از سموم و مواد زائد سلولی و عملکرد کبد را افزایش می دهد.
 • با کمک به لکوسیت ها ، پاسخ های سیستم ایمنی را بهبود می بخشد
 • مدیریت رشد بیش از حد مخمر (باعث ایجاد فشار بر کبد می شود)
 • همراه با رژیم غذایی سالم ، این آنزیم ها سلامت شما را بهبود می بخشد و پیری زودرس را کند می کند.
 • جذب بهتر غذایی که می خوریم منجر به عملکرد مطلوب بدن می شود

ریزش مو باعث رشد مو و نحوه دستیابی به سلامت مطلوب می شود.

اگر می خواهید درباره ریزش مو بیشتر بدانید ، لطفاً به صفحه علل ریزش مو مراجعه کنید.

اگر می خواهید راه حل های طبیعی و کامل تری برای رشد مو بیابید ، حتماً از صفحه راه حل های رشد مو دیدن کنید.

یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داشتن یک شیوه زندگی کامل و کامل ، به صفحه بهداشت بهینه من مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *