آنوشکا شارما که پس از حمله یک دست ولات کوهلی در مسابقه IPL غافلگیر شده بود، با علامت پیروزی لبخند می زند.


واکنش آنوشکا شارما به گرفتن دست ویرات کوهلی
منبع تصویر: جمهوری جهان

آنوشکا شارما وقتی شوهرش، بازیکن کریکت ویرات کوهلی، در جریان بازی فعلی لیگ برتر هند بین رویال چلنجرز بنگلور و دهلی کپیتالز در روز شنبه در ورزشگاه ونکوور بمبئی، توپ را با یک دست گرفت، شگفت زده شد.

در عکس‌های ویروسی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، آنوشکا ممکن است در حالی که ویرات توپ را می‌گیرد، دستش نزدیک به سرش دیده می‌شود. در سایر عکس های ویروسی، ویرات در حال ارتباط چشمی با آنوشکا و کشیدن علامت پیروزی با دست خود در حالی که آنوشکا لبخند می زند دیده می شود.

به هر حال، این یکی از بهترین شکارهای کاپیتان سابق رویال چلنجرز بنگلور در طول مسابقه بود. علاوه بر این، آنوشکا شارما تنها مخاطب نبود. مردمش او را همراهی کردند.

آنوشکا شارما و ویرات کوهلی زوجی قوی به حساب می آیند زیرا هرگز در شگفتی کردن طرفداران خود کوتاهی نمی کنند. آنها مدام اهداف بزرگی برای ازدواج تعیین می کنند و همه را عاشق خود می کنند.

آنوشکا شارما چند هفته پیش پستی را با ویرات کوهلی به اشتراک گذاشت. او در مورد عکس توضیح داد: “ما خوب تمیز می کنیم.”

در همین حال، آنوشکا شارما اخیرا در Zero به همراه SRK و کاترینا کایف دیده شده است. این بازیگر در حال حاضر در حال آماده شدن برای فیلم آینده خود Chakda Xpress است که بر اساس زندگی بازیکن کریکت گولان گوسوامی ساخته شده است. آنوشکا پس از نزدیک به چهار سال با این فیلم به سینماهای بزرگ بازخواهد گشت. این فیلم قرار است در نیمه دوم سال از شبکه نتفلیکس OTT اکران شود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر