آیا آب نمک تافی کتو دوستانه است


آیا آب نمک تافی کتو دوستانه است؟ چندین نفر در مورد کتو که دندان شیرین دارند این پاسخ را می خواهند. بذار یاد بگیریم

تافی آب نمک
اعتبار تصویر: I Luv Cameras

آب نمک تافی چیست؟

Salt Water Taffy یک آب نبات جویدنی و نرم محبوب است که در اواخر دهه ۱۸۸۰ در سواحل پیاده‌روی آتلانتیک سیتی، نیوجرسی تولید شد. تافی نام خود را به نام Salt Water Taffy در سال ۱۸۸۳ دریافت کرد، زمانی که آب نبات‌فروشی از اقیانوس اطلس غرق شد. آب شور ساحل روی تمام آب نبات ها شسته شد. از این رو مالک آنها را آب نمک تافی نامید.

متوسط، دستور واقعی آب نبات شامل آب شور اقیانوس نمی شود. تافی حاوی شکر، شربت ذرت، نشاسته ذرت، کره، نمک، آب، طعم دهنده و رنگ کننده است.

Sweet Candy Company اولین شرکتی است که یک نسخه لذیذ از تافی را با نام تجاری Sweet’s ساخت. با این حال، چندین شرکت دیگر در طول سال‌ها شروع به ساختن لذیذ آب شور کرده‌اند.

اطلاعات تغذیه ای تافی آب نمک

هفت قطعه Sweet’s Salt Water Taffy با وزن ۴۲.۰ گرم حاوی ۳۸ گرم کربوهیدرات، ۲۳ گرم قند، ۱.۹۹۹ گرم چربی، ۱.۴۹۹ گرم اسیدهای چرب اشباع شده است. علاوه بر این، فیبر و سایر مواد مغذی را در تافی دریافت نمی کنید. مقدار کربوهیدرات خالص ۳۸ گرم است.

اطلاعات تغذیه ای تافی آب نمک
اعتبار تصویر: ارزش غذایی

آیا می توانید آب نمک تافی را روی کتو بخورید؟

آیا کتو تافی آب نمک مناسب است؟ خیر، این نیست. از آنجایی که تافی سرشار از کربوهیدرات خالص است، یعنی ۳۸ گرم از ۴۲ گرم، باید در حین استفاده از کتو از آن اجتناب کنید. علاوه بر این، این آب نبات بسیار فرآوری شده دارای شربت ذرت فروکتوز نیز می باشد.

تافی آب نمکرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر