آیا آلانی نو پروتئین کتو دوستانه است؟ نه بون لطفا


علاوه بر چربی، پروتئین یک ماده مغذی ضروری برای مصرف در هنگام پیروی از رژیم کتو است. چندین مکمل پروتئینی به راحتی در بازار موجود است. با این حال، شما باید آن را با دقت انتخاب کنید. مطمئن شوید که آنها مقدار قابل توجهی کربوهیدرات ندارند. Alani Nu Protein یک پودر پروتئینی محبوب است. با این حال، آیا Alani nu Protein Keto Friendly است؟ اجازه دهید دریابیم.

آلانی نو پروتئین چیست؟

پروتئین آلانی نو یک مکمل پروتئین آب پنیر محبوب آلانی نو است. حاوی ویتا گیلاس ورزشی و آنزیم های گوارشی است. طبق گفته این شرکت، این پروتئین ترکیبی از پروتئین وی ایزوله و پروتئین وی هیدرولیز است.
Alani Nu یک شرکت آمریکایی است که از سال ۲۰۱۸ مکمل های غذایی تولید می کند.

اطلاعات تغذیه ای برای آلانی نو پروتئین

یک پیمانه از پروتئین آلانی نو وی با وزن ۲۹.۸ گرم، حاوی ۳ گرم کربوهیدرات کل است. ۱ گرم کربوهیدرات از فیبر رژیمی می آید. بنابراین، تعداد خالص کربوهیدرات در هر پیمانه تنها ۲ گرم است.

علاوه بر این، ۲۳ گرم پروتئین و ۱ گرم چربی نیز دریافت می کنید. پروتئین آلانی نو منبع خوبی از پتاسیم (۱۵۰ میلی گرم)، کلسیم (۱۲۰ میلی گرم)، منیزیم (۲۰ میلی گرم) و آهن (۳۵ میلی گرم) است. Alani Nu Whey Protein 110 کالری در هر پیمانه به شما می دهد.

آیا می توانید از پروتئین آلانی نو روی کتو استفاده کنید؟

بله، پروتئین آب پنیر آلانی نو برای مصرف روی کتو بی خطر است. این کربوهیدرات خالص ۲ گرم در هر پیمانه به شما می دهد. علاوه بر این، ۲۳ گرم پروتئین و ۱ گرم چربی به شما می دهد. با این حال، مقدار چربی کم است. در نتیجه، باید آن را از سایر غذاهای کتو دوست خود دریافت کنید.

پروتئین آلانی نو را از کجا تهیه کنیم؟

Alani Nu Protein به راحتی در آمازون در دسترس است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر