آیا آل پاستور کتو دوستانه است؟ نه بون لطفا


آیا به تازگی به رژیم کتوژنیک تغییر داده اید؟ برای اکثر مردم طاقت فرسا است. با این وجود، باید از آنچه در رژیم غذایی خود قرار می دهید آگاه باشید. تعداد کربوهیدرات ها، چربی ها و پروتئین هایی که از غذا دریافت می کنید را بیاموزید. این پست متوجه می شود – آیا al pastor keto دوستانه است؟ قبل از خوردن این غذای محبوب مکزیکی تا آخر بخوانید.

ال پاستور چیست؟

آل پاستور یک دستور پخت سنتی مکزیکی است که در مکزیک مرکزی شهرت دارد. این غذا حاوی گوشت خوک ترشی شده و چاشنی شده است. به طور دقیق تر، این یک تاکو با گوشت خوک کبابی است.

این روش پخت توسط مهاجران لبنانی به مکزیک آورده شد. آماده سازی Al Pastor ساده است. گوشت خوک را در ادویه جات ترشی جات، فلفل قرمز خشک، خمیر آکیوت و آناناس مرینیت می کنید.

گوشت خوک ترشی شده به آرامی روی شعله گاز یا زغال پخته می شود. پس از آن، آن را با چاقو می تراشد تا تاکو درست شود. مردم معمولاً آن را با آناناس خلال شده و پیاز ریز خرد شده سرو می کنند.

اطلاعات تغذیه ای برای آل پاستور

حقایق تغذیه ای دستور العمل ال پاستور بسته به مواد تشکیل دهنده آن می تواند کمی متفاوت باشد. یک وعده غذای گوشت خوک Al Pastor با وزن ۱۳۴ گرم، ۳۴۲ کالری به شما می دهد. علاوه بر این، شما ۳.۹ گرم کربوهیدرات کل دریافت می کنید که ۰.۷ گرم کربوهیدرات از فیبر رژیمی تامین می شود.

Al Pastor همچنین به شما ۲۵ گرم پروتئین و ۲۵ گرم چربی می دهد. آل پاستور همچنین سرشار از ویتامین C، آهن و کلسیم است.

توجه: دستور العمل فوق حاوی گوشت خوک به عنوان ماده اصلی به همراه آب پرتقال، روغن زیتون، نمک، سیر، هالاپینو و پیاز است. جالب است، اجازه دهید بفهمیم، آیا آل پاستور کتو دوستانه است؟

آیا می توانم آل پاستور را روی کتو بخورم؟

بدون شک می توانید آل پاستور را روی کتو بخورید. یک وعده (۱۳۴ گرم) آل پاستور تنها ۳.۲ گرم کربوهیدرات خالص به شما می دهد. علاوه بر این، شما ۲۵ گرم چربی و پروتئین دریافت می کنید. بنابراین، یک رژیم کتو عالی است. به یاد داشته باشید، یک رژیم غذایی کامل کتو باید کربوهیدرات کم، چربی بالا و مقدار متوسطی پروتئین به شما بدهد.

ال پاستور را از کجا بگیریم؟

Al Pastor به راحتی در تمام رستوران های مکزیکی در سراسر جهان در دسترس است. در طول سال‌ها، این غذا به غذاهای خیابانی محبوب در ایالات متحده تبدیل شده است. علاوه بر این، می توانید آن را در خانه نیز تهیه کنید. برای تهیه آل پاستور در منزل می توانید موارد زیر را خریداری کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر