آیا بستنی گاو لاغر کتو دوستانه است؟ نه بون لطفا


چه کسی از این میان وعده بستنی خوش طعم خوشش نمی آید؟ با این حال، اگر رژیم کتو دارید، باید بدانید که آیا بستنی گاو لاغر کتو دوستانه است؟ این پست ارزش غذایی این بستنی را ارزیابی می کند تا متوجه شود آیا برای افرادی که از رژیم کتو پیروی می کنند مناسب است یا خیر.

بستنی گاو لاغر چیست؟

بستنی گاو لاغر محصول نستله است. نستله یک شرکت چندملیتی سوئیسی است که دفتر مرکزی آن در سوئیس قرار دارد. برند Skinny Cow در سال ۱۹۹۴ معرفی شد. این برند انواع تنقلات بستنی از جمله بستنی بار، ساندویچ بستنی، فاج بار، آب نبات و میله های دیپ را تولید می کند. بستنی لاغر گاوی به نام کرانچ بادام و وانیلی حاوی شیر بدون چربی، شکر، خامه، دوغ، نشاسته تاپیوکا، صمغ گوار، شربت ذرت و روکش شکلاتی از بادام است. ارزش غذایی این بستنی را در ادامه می خوانیم.

ارزش غذایی بستنی گاو لاغر

بستنی های لاغر گاو در طعم های مختلف موجود است. با این حال، در این پست به بررسی ارزش غذایی کرانچ بادام وانیلی می پردازیم. این یک طعم بستنی محبوب بستنی گاو لاغر است. بستنی به ازای هر ۱۳۲ گرم (دو بار) ۱۹۰ کالری به شما می دهد. علاوه بر این، ۱۹ گرم کربوهیدرات کل دریافت می کنید که ۱ گرم کربوهیدرات از فیبر رژیمی تامین می شود. یعنی تعداد خالص کربوهیدرات ۱۸ گرم است.

علاوه بر این، شما همچنین ۱۱ گرم چربی کل ۴ گرم پروتئین دریافت می کنید. بستنی Va Va Vanilla Almond Crunch همچنین مقدار مشخصی کلسیم، پتاسیم و ویتامین A را به شما می دهد.

آیا می توانید بستنی گاو لاغر را روی کتو بخورید؟

آیا بستنی گاو لاغر کتو دوستانه است؟ نه، این کتو دوستانه نیست. حاوی قند پر کربوهیدرات است. حتی اگر یک تخته کرانچ بادام وانیلی Va Va بخورید، ۹ گرم کربوهیدرات خالص دریافت خواهید کرد. هنگام پیروی از رژیم کتوژنیک، دریافت ۹ گرم کربوهیدرات از یک بستنی ایده خوبی نیست. هنگام پیروی از کتو باید درشت مغذی های خود را محاسبه کنید. از این بستنی اجتناب کنید و به دنبال جایگزین های کتو باشید.

جایگزین کتو برای بستنی گاو لاغر

پین خمیر کیک Arctic Zero

این یک پینت خمیر کیک دوستانه کتو است که می توانید آن را به جای بستنی امتحان کنید. از فیبر پری بیوتیک تشکیل شده است و در هر ۵۸ گرم ۵ گرم کربوهیدرات خالص به شما می دهد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر