آیا بوقلمون وحشی عسل آمریکایی کتو دوستانه است؟ نه بون لطفا


آیا می دانید – آیا عسل بوقلمون وحشی آمریکایی کتو پسند است؟ این ویسکی مورد علاقه بسیاری از آمریکایی ها است. اگر شما هم یکی از آنها هستید و رژیم کتو را دنبال می کنید، این پست را بخوانید تا با حقایق تغذیه ای آن آشنا شوید.

عسل آمریکایی بوقلمون وحشی چیست؟

Wild Turkey American Honey یک برند ویسکی آمریکایی است که در سال ۱۹۷۶ معرفی شد. شرکت مادر Wild Turkey، ۸۲ سال است که در Wild Turkey Hill در لاورنسبورگ، کنتاکی ویسکی تولید می کند.

این برند ادعا می کند که سنت عمیق را با یک پیچ و تاب مدرن ترکیب می کند. بنابراین، آنها لیکور صافی تولید می کنند که لگد شیرینی می دهد.

ملزومات ویسکی عسل آمریکایی Wild Turkey آب تصفیه شده طبیعی از رودخانه کنتاکی، مخمر و غلات غیر GMO است. علاوه بر این، یک بطری (۷۵۰ میلی لیتر) ویسکی عسل آمریکایی Wild Turkey Honey حاوی ۳۵.۵ درصد الکل است.

اطلاعات تغذیه ای عسل آمریکایی بوقلمون وحشی

۱.۵ لیتر اونس (۴۲ گرم) عسل آمریکایی بوقلمون وحشی ۹۷ کالری، ۰.۸ میلی گرم پتاسیم و ۰.۴ میلی گرم سدیم به شما می دهد. شما چربی و کربوهیدرات دریافت نمی کنید.

آیا می توانید عسل آمریکایی بوقلمون وحشی را روی کتو بنوشید؟

آیا عسل آمریکایی بوقلمون وحشی کتو دوستانه است؟ بله، کتو دوست است زیرا حاوی هیچ مقدار کربوهیدرات نیست. سفر کنید، بیش از حد آن را مصرف نکنید. در حالی که الکل کتوز را متوقف نمی کند، ممکن است بر آن تأثیر بگذارد. همچنین مطمئن شوید که سایر مواد غذایی دوستدار کتو دارای مقدار مناسبی چربی هستند زیرا چربی آنها صفر است.

عسل آمریکایی بوقلمون وحشی را از کجا تهیه کنیم

ممکن است در مغازه مشروب و شراب محلی خود به دنبال ویسکی عسل آمریکایی Wild Turkey بگردید. علاوه بر این، می توانید آن را از وب سایت آنها یعنی www.wildturkeybourbon.com خریداری کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر