آیا سیر خرد شده کتو دوستانه است؟: لطفا نان نان


سیر ریز شده طعم و عطر غذا را افزایش می دهد. مردم در سراسر جهان از حبه های سیر تازه استفاده می کنند تا غذاهای خود را با طعم و عطر متمایز ارائه دهند. در سفر، آیا افرادی که کتو دارند می توانند آن را بخورند؟ آیا سیر خرد شده کتو دوستانه است؟ اجازه دهید در این مورد به تفصیل بحث کنیم.

سیر ریز شده چیست؟

سیر که با نام علمی Allium Sativum شناخته می شود، گیاهی گلدار است که از پیاز، ساقه و برگ تشکیل شده است. در حالی که سیر بومی ایران و آسیای مرکزی است، مردم آن را در سراسر جهان برای مصارف آشپزی و دارویی کشت می کنند.

سیر سرشار از ترکیبات گوگردی، ساپونین ها و فلاونوئیدها است. بنابراین، در طب سنتی در سراسر چین، ژاپن، یونان و مصر نیز استفاده می شود.

سیر چرخ شده حبه های سیر تازه ای است که پوست آن را گرفته و به قطعات ریز خرد می کنند. به طور کلی، اندازه حبه های سیر خرد شده از هر طرف ⅛ اینچ است. حبه های سیر را چندین بار به صورت عمودی و افقی برش می دهید تا آنها را خرد کنید. بنابراین حبه های سیر مربع های کوچکی را تشکیل می دهند.

اطلاعات تغذیه ای سیر خرد شده

یک وعده سیر خرد شده با وزن ۲.۸ گرم، ۴.۲ کالری دارد. شما همچنین ۰.۹ گرم کربوهیدرات کل دریافت می کنید که ۰.۱ گرم کربوهیدرات از فیبر رژیمی تامین می شود. بنابراین، کربوهیدرات خالص در هر ۲.۸ گرم سیر خرد شده ۰.۸ گرم است.

علاوه بر این، ۰.۲ گرم پروتئین دریافت می کنید. سیر چرخ کرده همچنین حاوی ویتامین C، کلسیم و آهن به مقدار مشخص است.

آیا می توانید سیر ریز شده را روی کتو بخورید؟ یا سیر خرد شده کتو دوستانه است؟

بله، می توانید سیر خرد شده را به رژیم کتو اضافه کنید. این حاوی فقط ۰.۸ گرم کربوهیدرات خالص در هر وعده (۲.۸ گرم) است.

علاوه بر این، سیر ریز شده نیز حاوی مقدار کمی پروتئین است. اما شامل چربی نمی شود. در نتیجه، باید آن را از سایر مواد غذایی کتو پسند خود دریافت کنید.

سیر خرد شده مورد علاقه کتو را از کجا تهیه کنیم؟

سیر خرد شده در آمازون موجود است. در زیر، ما سه گزینه برتر را برای شما فهرست کرده ایم.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر