آیا مهم است که والدین و کودک در یک تخت جداگانه بخوابند؟ – تک بست ۱۰۰


والدین و کودک در تخت جداگانه می خوابند
اعتبار عکس: Walmart

کودکتان را در یک تخت مجزا کنار شما بخوابانید یا او را با خود و همسرتان به رختخواب ببرید و اجازه دهید آن را با شما در میان بگذارد.

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی (CPSC) مطالعه‌ای را در شماره اکتبر ۱۹۹۹ در آرشیو پزشکی اطفال و نوجوانان منتشر کرد که گفت که هر کودک زیر دو سال نباید در تخت بزرگسال بخوابد زیرا می‌تواند کشنده باشد.

با این حال، والدین مطمئن نیستند که باید فرزندان خود را به دلایل ایمنی از رختخواب خود دور نگه دارند، حتی اگر از خطرات آن آگاه باشند. کارشناسان می گویند که اجازه دادن به کودکان به تنهایی در یک تخت مجزا می تواند به آنها کمک کند تا خواب خوبی داشته باشند و رشد آنها را بهبود بخشد. آنها همچنین می گویند که والدین می توانند از حریم خصوصی خود لذت ببرند و کمی اوقات خلوت داشته باشند.

Sudarshan Vig در Merlinwand (یک پلتفرم انتشار آنلاین برای کتاب‌های شخصی‌شده برای کودکان)، می‌گوید: «در حالی که کودک برای بسیاری از چیزها مانند غذا، آموزش و مهارت‌های زندگی به والدین خود متکی است، خوابیدن در رختخواب خود می‌تواند به آنها کمک کند تا احساس کنند. “رهایی از وابستگی” در سنین پایین. یکی دیگر از کارهایی که والدین باید انجام دهند این است که به فرزندان خود کمک کنند تا با ترس های خود مقابله کنند، به همین دلیل است که در وهله اول با والدین خود می خوابند.

او گفت که برای بچه ها مهم است که از همان ابتدا احساس استقلال و آزادی داشته باشند. در درازمدت، به ایجاد زمینه‌ای برای ایده «اراده آزاد» و «فکر کردن، تصمیم‌گیری و داشتن نظرات خود» کمک می‌کند. شروتی مالانی، یکی از بنیانگذاران Beddy by Century Mattress، گفت: “۷۰ درصد رشد نوزادان در هنگام خواب اتفاق می افتد، به این معنی که سطح خواب و محیط بسیار مهم است.”

او به ما گفت که چرا کودک شما به تخت یا تشک جداگانه نیاز دارد:

۱) دکتر توصیه کرد-برای رشد ستون فقرات و کمر نوزاد تازه متولد شده مهم است که روی سطح سخت بخوابد. این چیزی است که متخصصان اطفال در سراسر جهان (مانند آکادمی اطفال آمریکا) می گویند. این اغلب با آنچه والدین می خواهند بسیار متفاوت است. آنها ممکن است سطوح بسیار نرم، نرم یا سخت را برای فرزندان خود بخواهند.

۲) بهداشتیتشکی که قبلاً استفاده شده است قبلاً در معرض میکروب ها یا عفونت هایی قرار گرفته است که نوزاد جدید باید از آنها دور بماند.

۳) راحت و ایمن –اگر مادر یک تخت مجزا درست در کنار تختش باشد تا بتواند بخوابد راحت تر و راحت تر خواهد بود. همچنین بسیار ایمن است و سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS) را متوقف می کند.

۴) تشک های تخصصیراه های مختلفی برای ساختن یک سطح “سفت” برای نوزادان وجود دارد، اما بهترین راه استفاده از مواد بدون مواد شیمیایی است که دارای گواهی و طبیعی هستند.

۵) یک عادت طولانی مدت خوبکودکان و نوزادان خیلی سریع با تخت خود پیوندهای محکمی ایجاد می کنند. به عنوان یک مزیت بلندمدت، داشتن تخت کودک به کودک شما کمک می‌کند تا خواب را با تختخواب خود مرتبط کند و به او کمک می‌کند بدون کمک شما بهتر بخوابد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر