آیا میخک صبحانه فوری کتو دوستانه است


صبحانه یک وعده غذایی مهم در روز برای همه است. با این حال، افرادی که از کتو استفاده می کنند باید در مورد آنچه که در بشقاب و لیوان خود می گذارند دقت بیشتری داشته باشند.

صبحانه فوری میخک یک غذای آماده محبوب است که مردم در برنامه صبحانه خود از آن استفاده می کنند. جالب است، آیا صبحانه فوری میخک دوستانه کتو است؟ پست به شما در درک این موضوع کمک می کند.

صبحانه فوری میخک
اعتبار تصویر: ملزومات صبحانه

صبحانه فوری میخک چیست؟

صبحانه فوری میخک که امروزه به عنوان صبحانه میخک ضروری شناخته می شود، یک نوشیدنی پودری فوری است. میخک این نوشیدنی را در طعم های مختلف مانند وانیلی، توت فرنگی و شکلاتی تولید می کند.

ملزومات صبحانه میخک با شیر درست می شود و حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و پروتئین های مختلف است.

اطلاعات تغذیه ای ملزومات صبحانه میخک

ملزومات صبحانه میخک سرشار از ویتامین A، کلسیم، تیامین، ید، مس و اسید پاتوژنیک است.

۹ اونس از ملزومات صبحانه میخک به شما ۲۴ گرم کربوهیدرات کل، ۵ گرم چربی کل و ۲۲۰ میلی گرم سدیم می دهد. علاوه بر این، ۱۲ گرم پروتئین و ۶۲۷ میلی گرم پتاسیم دریافت می کنید.

اطلاعات تغذیه فوری میخک
اعتبار تصویر فیت بیت

آیا می توانید ملزومات صبحانه میخک را روی کتو بنوشید؟

آیا ملزومات صبحانه میخک دوستانه کتو است؟ نه، در حین پیروی از رژیم کتو از مصرف ملزومات صبحانه میخک اجتناب کنید. در هر وعده، ۲۴ گرم کربوهیدرات خالص دریافت می کنید. علاوه بر این، این یک غذای بسیار فرآوری شده است. بنابراین، کتو پسند نیست.

نوشیدنی صبحانه فوری میخک
اعتبار تصویر: ملزومات صبحانه

علاوه بر این، این صبحانه فوری تنها وعده غذایی شما در روز نخواهد بود. هنگامی که سایر وعده های غذایی خود را می خورید، تعداد کربوهیدرات شما از محدودیت روزانه کربوهیدرات شما بیشتر خواهد شد.

جایگزین های کتو برای ملزومات صبحانه میخک

می توانید به دنبال جایگزین های کتو دوستانه زیر برای ملزومات صبحانه میخک باشید.

بمب چربی کتو ممتاز از Naked Keto

Premium Keto Fat Bomb یک نوشیدنی پودری بدون سویا و گلوتن است که از کربوهیدرات کم پشتیبانی می کند. ۱ گرم کربوهیدرات خالص و ۳۰ گرم چربی دارد. علاوه بر این، بدون GMO است و حاوی طعم دهنده های مصنوعی نیست.

پودر پروتئین کتو کلاژن با روغن MCT

پودر پروتئین کتو کلاژن یک جایگزین عالی برای صبحانه فوری میخک است. ۲ گرم کربوهیدرات کل و ۱ گرم فیبر رژیمی دارد. بنابراین برای افرادی که از رژیم کتو پیروی می کنند مناسب است.

پودر پروتئین کتو کلاژن را با روغن MCT تهیه کنید

پودر پروتئین کتو کلاژن Orgain یکی دیگر از گزینه های کامل صبحانه فوری است. حاوی ۳ گرم کربوهیدرات کل و ۱ گرم فیبر رژیمی است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر