آیا چاشنی جانی کتو دوستانه است؟ نه بون لطفا


آیا چاشنی نمک کتو جانی دوستانه است؟ بسیاری از افرادی که رژیم کتو دارند می خواهند این پاسخ را بدانند. برای اکثر افراد در واشنگتن، نمک چاشنی جانی چاشنی اصلی است که در انواع غذاها استفاده می شود. در حال رشد، آیا این نمک چاشنی از یک سبک زندگی کتو پسند پشتیبانی می کند؟ پاسخ کامل را دریافت کنید.

نمک چاشنی جانی چیست؟

نمک چاشنی جانی یک نمک چاشنی است که حاوی ترکیبی از نمک دریا، پودر پیاز، پاپریکا، نمک سیر و ادویه های مختلف دیگر است. مردم از آن در طیف وسیعی از غذاهای غذایی مانند استیک، تخم مرغ، مرغ، سبزیجات بوداده، برگر و غیره استفاده می کنند.

می توانید آن را با پاپ کورن نیز استفاده کنید. نمک چاشنی جانی می تواند طعم هر وعده غذایی را افزایش دهد. افراد آن را مانند هر ادویه آسیاب شده دیگری می پاشند. به گفته این شرکت، آنها این چاشنی را در طول نسل ها ساخته اند. آنها ۷۰ سال تجربه در ساخت بهترین چاشنی های دنیا دارند.

اطلاعات تغذیه ای برای نمک چاشنی جانی

۱ گرم نمک چاشنی جانی حاوی ۳۲۰ گرم سدیم است. با این حال، شما هیچ مقدار کربوهیدرات، پروتئین یا چربی دریافت نمی کنید. علاوه بر این، نمک چاشنی فاقد گلوتن و MSG (مونوسدیم گلوتامات) است.

آیا می توانید نمک چاشنی جانی را روی کتو بخورید؟

آیا چاشنی نمک کتو جانی دوستانه است؟ بله، این نمک چاشنی ۱۰۰٪ کتو دوست است. حاوی ۰ گرم کربوهیدرات خالص است. علاوه بر این، گلوتن ندارد.

نمک چاشنی جانی را از کجا تهیه کنیم؟

نمک چاشنی جانی به راحتی در آمازون در دسترس است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر