آیا چای ارل گری کتو دوستانه است؟ نه بون لطفا


بر اساس مطالعات مختلف، چای ارل گری می تواند سلامت قلب، گوارش و ایمنی را بهبود بخشد. بنابراین، افرادی که کتو مصرف می کنند می خواهند بدانند که آیا می توانند آن را به رژیم غذایی خود اضافه کنند یا خیر. این یک ایده عالی برای مصرف انواع غذاهای کتو دوست است. با این وجود، کسانی که رژیم کتو دارند باید قبل از مصرف با اطلاعات تغذیه ای محصول آشنا شوند. آیا چای ارل گری کتو دوستانه است؟ بیایید از حقایق تغذیه ای آن بیاموزیم.

چای ارل گری چیست؟

چای ارل گری یک چای خوش طعم است. چای سنتی ارل گری دارای چای سیاه به عنوان پایه است. علاوه بر این، حاوی روغن از پوست بیرونی پرتقال ترنج برای طعم دادن است.

چای سیاه مورد استفاده در چای ارل گری عموماً چای کیمون چینی است. جالب است که برخی از شرکت های تولید چای شروع به استفاده از چای مانند سیلان کرده اند. بنابراین می توانید به آنها شیر یا خامه اضافه کنید.

چای ارل گری به نام نخست وزیر سابق بریتانیا، ارل چارلز گری نامگذاری شد. یک استاد چای ماندارین اولین چای ارل گری را به عنوان هدیه برای نخست وزیر آماده کرده بود.

اطلاعات تغذیه ای برای چای ارل گری

۱۷۸ گرم چای ارل گری ۱.۸ کالری، ۳۷ میلی گرم پتاسیم و ۳۵.۶ میلی گرم کافئین به شما می دهد. مقدار کربوهیدرات خالص ۰.۵ گرم است. شما هیچ مقدار چربی از چای ارل گری دریافت نمی کنید.

آیا می توانید چای ارل گری را روی کتو مصرف کنید؟

بله، چای ارل گری ۱۰۰٪ کتو دوست است. در هر وعده، فقط ۰.۵ گرم کربوهیدرات خالص دریافت خواهید کرد. بنابراین، می توانید آن را به رژیم کتو اضافه کنید و از فواید سلامتی مختلف لذت ببرید. متوسط، از آنجایی که حاوی چربی نیست، چربی مورد نیاز را از سایر مواد غذایی کتو پسند دریافت کنید.

چای ارل گری دوستدار کتو مورد علاقه خود را از کجا تهیه کنیم؟

چندین شرکت چای سازی چای ارل گری با کیفیت بالا و معتبر ارائه می کنند. ما سه بهترین گزینه موجود در آمازون را برای راحتی شما فهرست کرده ایم.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر