آیا کتو نمک چاشنی لاوری دوستانه است؟ نه بون لطفا


حتی اگر فقط نمک باشد، وقتی کتو می‌خورید، همه مواد غذایتان را با دقت انتخاب می‌کنید. در این پست ارزش غذایی نمک چاشنی لوری را تجزیه و تحلیل می کنیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا می توانید آن را هنگام استفاده از کتو مصرف کنید یا خیر. آیا کتو نمک چاشنی لاوری دوستانه است؟ بیایید دریابیم.

نمک چاشنی لاوری چیست؟

نمک چاشنی لاوری ترکیبی از مواد مختلف مانند سیر، نمک، شکر، زردچوبه، پاپریکا و پیاز است. علاوه بر این، دارای لسیتین سویا و طعم طبیعی است.

مردم از این نمک خوش طعم به عنوان جایگزینی برای نمک خوراکی استفاده می کنند. این نمک توسط McCormick & Company تولید می شود و با نام تجاری Lawry’s به فروش می رسد. مردم از آن در وعده های غذایی روزمره خود برای افزایش طعم و مزه استفاده می کنند. علاوه بر این، به عنوان چاشنی برای مرغ، گوشت خوک و گوشت گاو نیز استفاده می شود.

اطلاعات تغذیه ای برای نمک چاشنی لاوری

نمک چاشنی Lawry’s Seasoned Salt یک نمک بدون گلوتن و وگان است. یک ¼ قاشق چایخوری، به وزن ۱.۲ گرم، نمک چاشنی لاوری، ۰ گرم کربوهیدرات و ۰ گرم چربی به شما می دهد. با این حال، شما ۳۸۰ میلی گرم سدیم دریافت می کنید.

آیا می توانید از نمک چاشنی لاوری در کتو استفاده کنید؟

آیا کتو نمک چاشنی لاوری دوستانه است؟ بله، می توانید این نمک را بخشی از رژیم کتوژنیک خود قرار دهید. از این گذشته، حاوی ۰ گرم کربوهیدرات خالص است.

نمک چاشنی لاوری را از کجا تهیه کنیم؟

می توانید نمک چاشنی Lawry’s را از آمازون خریداری کنید. برای خرید هم اکنون روی لینک زیر کلیک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر