آیا کلاه آبی کتو دوستانه است؟ نه بون لطفا


آیا با کتو هستید؟ آیا از خود می پرسید – آیا Blue Bonnet Keto دوستانه است؟ بدون شک Blue Bonnet یک برند پخش نان معروف در آمریکا است. با آرامش، افرادی که از رژیم کتوژنیک پیروی می کنند، پاسخ این سوال را می خواهند. این پست در مورد حقایق تغذیه ای این اسپری بحث خواهد کرد و متوجه می شود که آیا می توانید از آن در کتو استفاده کنید یا خیر.

کلاه آبی چیست؟

Blue Bonnet یک برند معروف پخش نان است که توسط ConAgra Foods اداره می شود. این شرکت سه نسخه از اسپردهای کلاه آبی را تولید می کند، یعنی روکش نرم اصلی، روکش نرم سبک و اسپرید نرم کلسیمی.

روکش نرم اصلی Blue Bonnet حاوی ۳۱ درصد روغن گیاهی است. همچنین دارای ترکیباتی مانند روغن سویا، مالتودکسترین، روغن نخل، روغن هسته خرما و مونوگلیسرید است. مردم به طرق مختلف از اسپری کلاه آبی استفاده می کنند. از آن به عنوان چرب کردن نان و پخت نان استفاده می شود.

اطلاعات تغذیه ای برای روکش نرم اصلی کلاه آبی

یک قاشق چای خوری اسپری کاپشن آبی به شما ۴۰ کالری، ۱۳۵ میلی گرم سدیم و ۴.۵ گرم چربی کل می دهد. اسپرید دارای کمتر از ۱ گرم کربوهیدرات کل است.

آیا کلاه آبی کتو دوستانه است؟

نه، شما نمی توانید کلاه آبی را روی کتو بخورید. در حالی که هیچ کربوهیدرات قابل توجهی در پخش کلاه آبی وجود ندارد، باید از آن اجتناب کنید. کمتر از ۱ گرم کربوهیدرات خالص دارد، اما غذایی بسیار فرآوری شده است.

علاوه بر این، حاوی چندین ماده است که برای کتوز مناسب نیستند. اینها عبارتند از بنزوات سدیم، روغن سویا، اسید بنزوئیک، روغن ذرت و گلیسرید. می توانید آن را در دسته کتوهای کثیف قرار دهید.

جایگزین های کتو برای روکش کلاه آبی

اگر رژیم کتو دارید و به دنبال اسپریدی هستید که بتوانید به طور مرتب از آن استفاده کنید، در زیر چند گزینه خوب آورده شده است.

کره زمین ای دریاچه ها

می‌توانید روکش کلاه آبی خود را با کره Land O Lakes جایگزین کنید. این کره دوستدار کتو فقط حاوی خامه شیرین و نمک است.

کاکائو شهری راه راه آبی ۱۰۰% کره فندق کاکائو

کره فندق کاکائو به ازای هر ۲۱ گرم ۵ گرم کربوهیدرات خالص به شما می دهد. علاوه بر این، روغن نخل و شکر را شامل نمی شود. شما همچنین می توانید آن را امتحان کنید.

کره چالش

می توانید از کره چالش به عنوان اسپری استفاده کنید. این یک جایگزین عالی دیگر برای کتو دوستانه برای پخش کلاه آبی است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر