آیا Kratom Keto دوستانه است؟ نه بون لطفا


کراتوم گیاهی است که به دلیل اثرات درمانی آن شناخته شده است. بسیاری از متخصصان سلامت و علاقه مندان به تناسب اندام در سراسر جهان آن را به عنوان یک مکمل تبلیغ می کنند. بنابراین، افرادی که رژیم کتوژنیک دارند نیز می خواهند بدانند که آیا می توانند آن را به برنامه غذایی خود اضافه کنند یا خیر. اجازه دهید با جزئیات دریابیم.

Kratom چیست؟

کراتوم که با نام Mitragyna Speciosa نیز شناخته می شود، درختی همیشه سبز از خانواده قهوه است. این گیاه بومی جنوب شرقی آسیا، به ویژه اندونزی، تایلند و میانمار است.

مردم از قرن نوزدهم از آن به عنوان داروی گیاهی استفاده می کردند. از این گذشته، این گیاه هم خاصیت افیونی و هم خاصیت محرک دارد. برخی افراد از عصاره برگ کراتوم به عنوان آرام بخش و محرک استفاده می کنند.

امروزه چندین شرکت برگ، کپسول و پودر کراتوم را می فروشند. در آسیا، مردم همچنین از آن به عنوان یک درمان خانگی طبیعی برای درمان خستگی، درد، گرفتگی عضلات و اسهال استفاده می کنند. طبق برخی تحقیقات، کراتوم به تقویت میل جنسی، تقویت خلق و خو و درمان افسردگی کمک می کند.

اطلاعات تغذیه ای برای Kratom

Kratom در اشکال مختلف از جمله جویدن، پودر، شات و مکمل موجود است. بیایید تغذیه کراتوم خام را که شامل هیچ عنصر دیگری نیست، تجزیه و تحلیل کنیم.

۲ گرم برگ کراتوم به شما ۷.۴ کالری، ۱۳.۲ میلی گرم کلسیم، ۰.۵ میلی گرم آهن و ۰.۱ گرم سدیم می دهد. علاوه بر این، شما همچنین ۰.۱ گرم چربی و ۰.۲ گرم پروتئین دریافت می کنید. برگ های کراتوم همچنین حاوی ۱۸.۵ میلی گرم پتاسیم و ۰.۵ میلی گرم آهن است. علاوه بر این، در هر ۲ گرم، ۰.۱ گرم کربوهیدرات دریافت خواهید کرد.

آیا می توانید کراتوم را روی کتو بخورید؟

بله، Kratom دوستانه کتو است. با این حال، آن را با محدودیت مصرف کنید. ۲ گرم برگ کراتوم ۰.۱ گرم کربوهیدرات خالص به شما می دهد. از آنجایی که از آن به عنوان دارو استفاده می شود، شما بیش از ۲ گرم در روز مصرف نمی کنید.

توجه داشته باشید: قبل از مصرف کراتوم با یک متخصص بهداشت یا پزشک مشورت کنید.

کراتوم را از کجا تهیه کنیم؟

می توانید آنها را از داروخانه ها و داروخانه های محلی خود خریداری کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر