آیا Lau Lau Keto دوستانه است؟ نه بون لطفا


Lau Lau یک غذای معروف هاوایی است که مردم آن را با برنج و پوی می خورند. محبوبیت این غذا در سال های اخیر در سایر مناطق جهان افزایش یافته است. حتی افرادی که از رژیم کتو پیروی می کنند می خواهند بدانند که آیا لاو لائو کتو دوستانه است؟ در این پست با نگاهی به اطلاعات تغذیه ای آن به این سوال پاسخ خواهیم داد.

Lau Lau چیست؟

Lau Lau دستور پخت ماهی، گوشت خوک یا خامه نارگیل است که در برگ های تارو پیچیده شده است. مردم لاو لائو پیچیده شده را بخارپز می کنند و آن را با برنج، پوی و سالاد ماکارونی سرو می کنند. Lau Lau یک غذای محبوب در فرهنگ هاوایی است.

در هاوایی باستان، مردم لاو لائو را با استفاده از ماهی و گوشت خوک در مرکز برگ ها تهیه می کردند. با این حال، در دوران مدرن، افراد از برگ‌های تارو برای پیچیدن پروانه‌ماهی شور همراه با گوشت خوک، گوشت گاو یا مرغ استفاده می‌کنند. بعد از آن ساعت ها روی اجاق بخارپز می کنند تا تکه های گوشت نرم شود. در آماده سازی کلاسیک قدیمی، کل فرآیند چند ساعت طول می کشید.

اطلاعات تغذیه ای Lau Lau

یک وعده (۱۴۲ گرم) لائو لائو اصیل هاوایی ۲۴۳ کالری به شما می دهد. علاوه بر این، دارای ۱۲ گرم چربی کل، ۴۷۳ میلی گرم سدیم و ۹۸ میلی گرم کلسترول است. نکته خوب این است که Lau Lau حاوی تنها ۱ گرم کربوهیدرات کل است و ۰.۵ گرم کربوهیدرات از فیبر رژیم غذایی به دست می آید. اگر آن را محاسبه کنید، تنها ۰.۵ گرم کربوهیدرات خالص در هر ۱۴۲ گرم دریافت می کنید.

آیا می توانید لائو لاو را روی کتو بخورید؟

بله، Lau Lau دوستدار کتو است. کربوهیدرات خالص آن کم است. در هر وعده ۱۴۲ گرمی، فقط ۰.۵ گرم کربوهیدرات خالص دریافت می کنید. علاوه بر این، مقدار زیادی چربی نیز دارد.

Lau Lau را از کجا تهیه کنیم؟

رستوران های متعدد در سرتاسر هاوایی و جهان Lau Lau را آماده می کنند. توسعه، اگر می خواهید از یک لاو لائو معتبر لذت ببرید، می توانید به دستور العمل های لاو لائو از کتاب های زیر مراجعه کنید. شما می توانید با خواندن آنها یک دستور العمل معتبر لاو لائو کتو پسند در خانه درست کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر