آیا Spry Gum keto friendly: No Bun Please


افراد زیادی در سراسر جهان از آدامس اسپری برای دفاع در برابر باکتری هایی که باعث پوسیدگی دندان می شوند استفاده می کنند. در سفر، آیا صمغ اسپری کتو دوستانه است؟ افرادی که در کتو هستند این پاسخ را می خواهند. این پست ارزش غذایی آدامس را تجزیه و تحلیل می کند تا تصمیم بگیرد که آیا می توانید آن را هنگام پیروی از رژیم کتوژنیک مصرف کنید یا خیر.

Spry Gum چیست؟

آدامس کتو اسپری زایلیتول، که به عنوان آدامس اسپری شناخته می شود، یک آدامس است که برای ارتقای سلامت دندان طراحی شده است. آدامس از دندان های شما در برابر حفره ها و سایر پوسیدگی های دندان محافظت می کند. علاوه بر این، نفس شما را در طول روز تازه نگه می دارد و خشکی دهان را تسکین می دهد. به طور خلاصه، آدامس اسپری به سلامت کلی دندان کمک می کند.

Spry Gum یک آدامس بدون قند است که از زایلیتول برای شیرینی استفاده می کند. زایلیتول یک الکل قند طبیعی است که از گیاهان، سبزیجات و میوه ها به دست می آید. سایر مواد تشکیل دهنده صمغ عبارتند از گلیسیرین گیاهی، کربنات کلسیم، صمغ عربی، موم کارنائوبا و لسیتین آفتابگردان.

اطلاعات تغذیه ای صمغ اسپری

یک تکه آدامس اسپری که ۱.۲ گرم وزن دارد، ۲.۲ کالری به شما می دهد. تعداد کل کربوهیدرات آدامس اسپری ۰.۹ است که از زایلیتول که یک الکل قند طبیعی است به دست می آید. در نتیجه کربوهیدرات خالص آن صفر است. علاوه بر این، آدامس بدون آسپارتام است.

آیا می توانید از آدامس اسپری روی کتو استفاده کنید؟

آیا صمغ اسپری کتو دوستانه است؟ بله، هنگام پیروی از رژیم کتو دوستانه می توانید از آن استفاده کنید. از آنجایی که کربوهیدرات خالص آن صفر است، وضعیت متابولیک کتوز در بدن شما را مختل نمی کند. علاوه بر این، حاوی شیرین کننده های طبیعی به دست آمده از گیاهان است.

آدامس اسپری را از کجا بخریم؟

می توانید به راحتی آن را از آمازون خریداری کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر