آیداهو به خانواده های سرپرست نیاز دارد! آیا می توانی کمک کنی؟


آیداهو نیاز مبرمی به خانواده‌های پرورش‌دهنده دارد تا کودکان مکانی امن و پرورشی برای زندگی و رفتن به مدرسه داشته باشند در حالی که والدین آنها برای ایجاد مکانی امن در خانه کمک لازم را دریافت می‌کنند. اما فرزندخواند شدن تصمیم مهمی است و بسیاری از افراد سوالات زیادی دارند. در اینجا برخی از رایج ترین آنها آورده شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تبدیل شدن به یک فرزندخوانده در وب سایت این بخش موجود است یا افراد علاقه مند می توانند با شماره ۲-۱-۱ تماس بگیرند و یک نماینده سرپرستی با آنها تماس خواهد گرفت.

فرزندخوانده چه می کند؟

هنگامی که کودک نمی تواند به طور ایمن در خانه زندگی کند، مراقبت های جایگزین موقت مورد نیاز است. والدین فرزندخوانده در حین کار با مددکار اجتماعی و والدین کودک، مسئولیت فراهم کردن یک محیط زندگی امن و پرورشی را بر عهده دارند تا خانواده بتواند با خیال راحت به هم بپیوندد.

چه کسی می تواند فرزندخوانده شود؟

والدین رضاعی به اندازه کودکانی که به خانه نیاز دارند متنوع هستند. والدین موفق، افراد عادی از هر نژاد، مذهب، درآمد و زمینه تحصیلی هستند. آنها می توانند مجرد، متاهل یا مطلقه باشند، اما باید حداقل ۲۱ سال سن داشته باشند.

پروسه صدور مجوز چقدر طول می کشد؟

هدف ما کمک به والدین بالقوه فرزندخوانده است که فرآیند صدور مجوز را در ۹۰ تا ۱۲۰ روز به پایان برسانند. مدت زمان لازم برای تکمیل فرآیند ارزیابی و صدور مجوز بستگی به سرعت دریافت درخواست، مراجع شخصی و پزشکی و بررسی پیشینه، و زمانی که والدین فرزندخوانده بالقوه قادر به تکمیل آموزش PRIDE قبل از خدمت هستند، دارد.

زمانی که فردی برای سرپرستی تأیید شد، زمان لازم برای دریافت کودک به عوامل زیادی بستگی دارد که ممکن است شامل سن، جنسیت، نژاد یا سلامت کودکی باشد که می‌خواهید بپذیرید و تعداد و نوع کودکانی که نیاز به قرار دادن دارند.

این بخش معمولاً با خانواده کودک همکاری می کند تا او را به مدت ۱۲ ماه دوباره جمع کند. اگر کودک به خانواده خود که در آن زمان متولد شده است ملحق نشود، دادگاه می تواند حقوق والدین را قطع کند، به این معنی که کودک برای فرزندخواندگی در دسترس است. این اداره با هدف شناسایی و انتخاب خانواده دائمی پس از شش ماه بستری شدن کودک، به دنبال بستگان برای اقامت دائم در مدت ۱۲ ماه می باشد.

آیا برای درخواست، مطالعه در منزل یا بررسی سوابق جنایی هزینه ای وجود دارد؟

برای والدینی که دارای مجوز و تاییدیه برای ارائه مراقبت از کودکانی هستند که توسط Child and Family Services قرار داده شده اند، هیچ هزینه درخواست یا فرآیند مطالعه در خانه وجود ندارد.

برای رسیدگی به بررسی سوابق از طریق واحد سوابق جنایی هزینه ای وجود دارد. با این حال، این هزینه برای والدین فرزندخوانده بالقوه ای که مجوز و تاییدیه ارائه مراقبت از کودکانی را که توسط خدمات کودک و خانواده قرار داده شده اند، دریافت کرده اند، لغو می شود.

آیا خانواده های سرپرست می توانند فرزندخوانده شوند؟

بله آنها میتوانند. با این حال، فرزندخواندگی در زمانی که کودک در خانواده‌ای سرپرست قرار می‌گیرد به ندرت هدف است. کودکان در حین سرپرستی به تعامل با والدین و خانواده بزرگ خود ادامه می دهند و بیشتر کودکان در نهایت نزد والدین خود باز می گردند. دیگران نزد خویشاوندان قرار می گیرند. این بخش حفظ تماس ها و قرار دادن فرزندان با خانواده بزرگ را در اولویت قرار می دهد.

خانواده‌هایی که مراقبت از خانواده را تجربه کرده‌اند، منبع خوبی برای کودکانی هستند که نمی‌توانند با خیال راحت به خانه بازگردند یا نزد یکی از بستگانشان اسکان داده شوند. در بیش از نیمی از تمام فرزندخواندگی هایی که به فرزندخواندگی ختم می شود، کودک توسط افراد غیر خویشاوند یا والدین خوانده به فرزندی پذیرفته می شود.

کامرون گیلیلند مسئول بخش خانواده و خدمات اجتماعی در وزارت بهداشت و رفاه است.

وزارت بهداشت و رفاه آیداهو دطراحی شده برای ارتقای سلامت، ایمنی و استقلال ساکنان آیداهو. بیشتر بدانید از طریق healthandwelfare.idaho.gov.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر