اتحادیه از طرحی انتقاد می کند که می تواند به معنای از بین رفتن ۱۰۰۰ شغل در کارخانه فولاد گرانیت سیتی باشد.


گرانیت سیتی، بیمار – شرکت فولاد آمریکا روز سه شنبه برنامه ای برای تغییر کاربری کارخانه فولاد در شرق مترو اعلام کرد. اعضای اتحادیه می گویند که این طرح می تواند به معنای از بین رفتن حدود ۱۰۰۰ شغل در شهر گرانیت باشد.

این شرکت یک قرارداد غیر الزام آور با SunCoke Energy، یک شرکت پردازش و فرآوری مواد خام مستقر در ایلینویز امضا کرده است. بر اساس این قرارداد، SunCoke کوره های بلند را در Granite City Works خریداری می کند و کارخانه سنگ آهن ۲ میلیون تنی را می سازد.

در بیانیه‌ای که روز سه‌شنبه منتشر شد، این شرکت اعلام کرد که SunCoke به US Steel برای تولید ۱۰۰ درصد سنگ آهن خود در ۱۰ سال آینده پس از آماده شدن سایت برای استفاده دسترسی خواهد داشت.

United Steelworkers، اتحادیه ای که نماینده کارخانه گرانیت سیتی است و شامل ۱.۲ میلیون کارگر و اعضای بازنشسته در آمریکای شمالی است، با این طرح موافقت نکرد. این اتحادیه روز سه شنبه دو بیانیه در فیس بوک منتشر کرد که یکی از آنها ادعا کرد که این طرح منجر به از دست دادن دائمی نزدیک به ۱۰۰۰ شغل در کارخانه گرانیت سیتی خواهد شد.

اتحادیه در بیانیه ای که در فیس بوک منتشر کرد، این طرح را “طرحی برای خیانت به کارگران شهر گرانیت” خواند که شامل موارد زیر است:

در اعلام آینده شهر گرانیت، این شرکت بی‌رحمانه به از دست دادن شغل یا تأثیر این تصمیم بر نیروی کار ماهر و وفادار، خانواده‌های آنها یا جامعه اشاره نکرد.

این یک داستان دیگر از یک خط طولانی خیانت توسط این شرکت است که اکنون نزدیک به دو سوم دارایی های خود را از فولاد ملی و سایر خریدها برای همیشه بسته است.

SunCoke یک کارخانه کک در Granite City Works راه‌اندازی کرده است که عنصری را برای تولید فولاد در کوره‌های بلند تولید می‌کند. زمان برنامه های شرکت فولاد ایالات متحده همچنان نامشخص است، اما این شرکت می گوید ممکن است حدود دو سال طول بکشد تا این سایت به کارخانه سنگ آهن تبدیل شود.

FOX2 قصد دارد تا اطلاعیه های روز سه شنبه را پیگیری کند. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، به روز رسانی خواهیم کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر