اجتماع در اطراف خانواده پسر ونتزویل که در سفر Make-A-Wish درگذشت – وست ساز


ونتزویل، مو. – جامعه ونتزویل گرد هم می آیند تا زندگی پسر جوانی را که در طول سفر Make-A-Wish بر اثر سرطان درگذشت، گرامی بدارند.

پارکر جکسون حدود یک سال و نیم پیش به رابدومیوسارکوم، سرطان بافت نرم نادر دوران کودکی، تشخیص داده شد. او و خانواده اش اخیرا برای برآورده کردن یک درخواست ویژه از فلوریدا دیدن کردند. پسر ۱۲ ساله می خواست با دلفین ها شنا کند و قبل از مرگش این فرصت را پیدا کرد.

کارولین اشمیت، رئیس و مدیر عامل شرکت Make-: «جمعه گذشته، ما متوجه شدیم که یکی از فرزندان آرزوی ما، پارکر ۱۲ ساله، مدت کوتاهی پس از برآورده شدن آرزوی او برای شنا با دلفین ها، مبارزه با سرطان را از دست داد. A-Wish میسوری و کانزاس، در بیانیه ای گفت.

در ادامه بیانیه آمده است: “هیچ کلمه ای نمی تواند درد والدین پارکر را بیان کند و ما از جامعه سنت لوئیس خود می خواهیم که در این دوران سخت از آنها حمایت کند.” پارکر بیش از آنچه که تا به حال بداند زندگی ها را تحت تأثیر قرار داده است و میراث او هرگز فراموش نخواهد شد.

بیش از ۳۰۰۰ نفر سفر پارکر را در صفحه Facebook ParkerStrong دنبال می کردند. روز چهارشنبه، حامیان و دوستانی مانند سارا کلاین از خانواده جکسون در بازگشت به میسوری استقبال خواهند کرد و پارکر را به آخرین محل استراحت خود خواهند آورد.

کلاین گفت: «مردم زیادی او را دنبال کردند. او افراد زیادی را تحت تأثیر قرار داده است که هرگز او را شخصاً نمی‌شناختند، اما او را می‌شناختند.»

اولین پاسخ دهندگان پارکر و خانواده اش را از خیابان لمبرت همراهی خواهند کرد. فرودگاه بین المللی لوئیس به خانه تشییع جنازه پیتمن در ونتزویل. یک صفحه رویداد در فیس بوک، با عنوان Bringing Parker Home، اطلاعات بیشتری در مورد مسیر برای کسانی که می‌خواهند در امتداد پل‌های هوایی و جاده‌ها قرار بگیرند، خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.facebook.com/events/699246331223059/

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر