اجرای ارکستر Kalush اوکراین را در فینال بزرگ یوروویژن ۲۰۲۲ تماشا کنید – اسپید خبر


وقتی گروه رپ فولک ارکستر Kalush آهنگ خود را Stefania اجرا کرد، جمعیت قدردانی خود را نشان دادند.

حضور اوکراین در فینال بزرگ یوروویژن ۲۰۲۲، از زمان آغاز جنگ در کشورشان پیشتاز بوده و باعث شد تا سازمان‌دهندگان روسیه را از رقابت منع کنند.

آهنگ آنها، Stefania، قصیده ای برای مادران و آزمایش هایی است که آنها برای بزرگ کردن خانواده ها با آن روبرو هستند، و اجرای زنده گروه شامل حرکات رقص هماهنگ، بریک دنس و فلوت بود.

اجرای آنها ترکیبی از رپ و فولکلور اوکراینی بود و با تماشاگران ۷۰۰۰ نفری در Pala Olimpico که گروه را تشویق می کردند و بسیاری از آنها پرچم های اوکراین را به اهتزاز در می آوردند، مورد استقبال قرار گرفت.


بیشتر بخوانید: چرا میکا یوروویژن ۲۰۲۲ میزبان است؟ همه آنچه باید در مورد خواننده لبنانی بدانید

بیشتر بخوانید: آیا بن آدامز خواننده A1 واقعاً ساب وولفر ورود به یوروویژن ۲۰۲۲ نروژ است؟


این گروه لباس‌های پیچیده‌ای، از جمله مجموعه‌های حاشیه‌دار بلند چند رنگ، کلاه سطلی صورتی و سایر لباس‌های با الگوهای سنتی پوشیده بودند.

در پایان این اجرا که شامل بریک رقص بود، گروه از همه برای حمایت از اوکراین تشکر کرد.

گراهام نورتون، که بار دیگر مجری این مسابقه در بی‌بی‌سی وان است، می‌گوید: «ما مطمئن نبودیم که قرار است آن را بسازند، اما موفق شده‌اند.

مفسر آنها نتوانست، او از یک پناهگاه بمب نظر می دهد.

این گروه که در سال ۲۰۱۹ تشکیل شد، متشکل از بنیانگذار و خواننده رپ، اوله پسیوک، ایهور دیدنچوک، نوازنده چند ساز و ولاد کوروچکا، رقصنده است.

:: مسابقه آهنگ یوروویژن به صورت زنده از شبکه بی بی سی وان و آی پلیر بی بی سی پخش می شود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر