اخمینات آخمتوف یکی از قدرتمندترین الیگارش های اوکراین با امپراتوری رسانه ای خود بود. راع الان ردش میکنه؟


این پیام (مقاله) توسط رسانه های گروهی خارجی که وظایف یک عامل خارجی و (یا) یک شخص حقوقی روسی را انجام می دهد که وظایف یک عامل خارجی را انجام می دهد ایجاد و (یا) توزیع شده است.

دوزودوز استات!
https://support.meduza.io

رینات آخمتوف، ثروتمندترین مرد اوکراین اعلام کرد که فعالیت رسانه ای خود را کنار می گذارد و به مردم خیانت می کند. دیدگاه او از این طرح، اجرایی شدن آن توسط Verkhovna Rada را حتی قبل از جنگ توضیح داد. پس از خلاص شدن از کنترل رسانه ها، اختوف، عمدتاً اوکراینی м kannam، چاپ اولیگاروم را متوقف کرد و بازار رسانه را ترک کرد.

چگونه الیگارش دونتسک امپراتوری رسانه ای خود را ساخت

دونتسک در سال های ۱۹۹۰-۱۹۹۰ با ایجاد سه کانال منطقه ای، در سال ۲۰۰۱ در سال ۲۰۰۱ در یک کانال تلویزیونی جدید (ТРК) کار کرد. دو سال بعد، این کانال به سطح ملی منتقل شد. Рхигарх پنهان نیست، به شما بستگی دارد. . چگونه ، در سال ۲۰۰۴ TRK “”Aina” فعال برای اجرا در ویکتوریا یانوکوویچ.

جهت گیری سیاسی کانال به ویژه در زمانی که شبکه های تلویزیونی کیف شروع به حرکت به سمت معترضان در میدان کردند و TRC “اوکراین” در سنگر رژیم (از ملی) به وضوح خود را نشان داد.

یکی دیگر از پروژه های رسانه ای تأثیرگذار آخمتوف روزنامه سراسری سراسری “سگودنیا” است که از سال ۱۹۹۷ شروع به انتشار کرد که یکی از اوکراینی های سبک مو در اوکراین بود. سردبیر GLE برای ۱۰ (em) (2003-2013)

در مجموع روزنامه ها و روزنامه های منطقه ای – در همان جهت، به عنوان مثال، در این مورد، و یا با بیش از ۷٪ در اوکراین در سن ۱۲-۶۵ سال زندگی می کنند. روز شنبه، سپتامبر ۲۰۱۹، این روزنامه برای مدت کوتاهی رتبه ورودی و آنلاین Beaumaje را کاهش داد. Segodnya Guzhva nahoditsya در مهاجرت است aperle وارد اولین اوکراین sotnyu spiska “нацпредателей”.

در سال ۲۰۰۸، Ahmesportov مخفف “Media Gruppa Ukraine” را ایجاد کرد (۱۰۰٪ شرکت های SCM استفاده می کنند. “Ltbol”، کانال های پخش “”ndigo” و” NLO “، منطقه ای” Donbass “(Donzek)،” igma “(Chunk) و ۳۴-I k (-Oneck) در سال ۲۰۱۵، احمدوا نسخه اوکراینی Vogue را راه اندازی کرد.

pobnoy Konsoliciy Media – ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای. ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای ای بله، بله، بله، بله، بله، بله..

– Adiya-Holding Ahamtua Ta Sall 2014 در زمان عرصه اروپا، الیگارشی یک نگرش منتظر و منتظر بود. کانال «اوکراین» тогда старался сбалансированно освещать. Mavredom “من امروز هستم” در سال ۲۰۱۵ Neusandgan و Olest Buzina بود که مکان آن توسط بسیاری در اوکراین مورد توجه قرار گرفت.

آنچه در مورد احمدوف در سال ۲۰۱۶ نوشتیم

  • ده دونباسا اثر رینات آخمتوف

در للوم، کانال های تتوا به دنبال اشغال یک جایگاه ملی با تمرکز بر مخاطبان روسی زبان در جنوب شرقی بوده اند. در سال ۲۰۱۴، ۹۰٪ از کانال تلویزیونی “اوکراین” در سال ۲۰۱۷ برنامه را تغییر نداد. یک کانال فعال از پروژه های سیاسی، حمایتی یا نامنظم برای آخمتوف (به عنوان مثال، آخرین گروه “احزاب مناطق” “Block Pictures” و رادیو حزب اولگا لیشک). از ابزارهای مختلف این ابزارها دوباره از کلیدواژه های سیاسی گروه های سیاسی “Svoboda slova” که در برنامه های تلویزیونی در سال های ۲۰۰۸-۲۰۱۱ در سال های ۲۰۰۸-۲۰۱۱ دیدم.

در این کنفرانس وظیفه گسترده دیگری که آخمتوف در برابر ساختارهای رسانه ای خود قرار داد، حضور داشت. عدم امکان حضور رئیس جمهور جدید در گروه محدود و سیاست مقاومت و اقتصاد در گروه پ، آهمتو را تغییر داد.

سیاست‌های مورد انتظار، چه در مجامع پارلمانی و چه در انتخابات ریاست‌جمهوری، از سیاست‌های انتخاباتی در حوزه‌های مختلف حمایت می‌کند، از سوی نمایندگان شورای اسلامی – که قبلاً глави МВД بود. قرارداد احمداف باید درگیر حمایت رسانه ای از جبهه “ضد سبز” باشد. با این حال، начавшееся در فوریه ۲۰۲۲ rossiyskoe отврежение программы противное протили и программы начавшееся в Украина.

درباره ائتلاف آخمتوف و شرکای سابقش در زلنسکی

  • آیا ائتلافی از شرکای سابق و الیگارش‌های ناراضی می‌تواند ولادیمیر زلنسکی را شکست دهد؟ و شایعات مربوط به کودتا از کجا آمده است؟ پاسخ توسط کنستانتین اسکورکین (Carnegie.ru)

در کنفرانسی در Bray انحصار اطلاعات کوتاه مدت، کشور

پس از آغاز تجاوز روسیه، شبکه های تلویزیونی اوکراین به حکومت نظامی روی آوردند. در ۲۵ فوریه، کارگران رسانه ای اوکراین یک ماراتن رسانه ای شبانه روزی را با هشتگ #UArazom بر اساس تعامل رسانه های بزرگ دولتی و خصوصی راه اندازی کردند. Maravuno و Mediaholding پیوستند.

و قبلاً در ۲۰ مارس ، زلنسکی فرمانی را در مورد یک سیاست رسانه ای یکپارچه در طول جنگ امضا کرد که طبق قانون نظامی ، تمام کانال های ملی کانال تلویزیونی را در پلت فرم United News #UArazom متحد کرد. در واقع، این در مورد ایجاد انحصار اطلاعات بود، زیرا کانال های تلویزیونی متوا برهنه کار می کنند. FPTA، اقدامی که از منظر جنگ کاملاً قابل توضیح است، صاحبان شبکه های تلویزیونی را راضی نکرد.

در ویتوگ آخمتوف، рявотеряв внимление на контент، ично елансион о ешении использовать от сихов медиакт. . در این گروه از رسانه‌های گروهی اوکراین، همه دولت‌های همه تلویزیون‌ها و مجوز انتشار نشریات رسانه‌ای در اوکراین مخالف هستند.

آخمتوا به رانوسیلن اجازه نداد که کانال های تلویزیونی را ببندد – طبق قانون شما، فرکانس آنها به دلیل است. در سرتاسر دنیا، در داخل خانه، در مناطق همسایه، در #iod و arth vs خوش شانسی و خوش شانسی وجود دارد. بله، در حال حاضر کانال های منتهی به گروه “آینا” ماراتن اخبار یکپارچه را پخش می کنند و سایت سگودنیا اینطور نیست.

آخمتوف گفت که او مجوز ضد الیگارشی را به قانون A. بله، او دلایل زیادی برای این کار دارد.

جایزه بزرگ رئیس جمهور از زبان میخائیلو پودولیاک از این حرکت استقبال کرد. [смысл]به منظور ایجاد ذخیره ای برای تجدید نظر احتمالی بیشتر در دادگاه ها» و با کمک دادگاه های ملی یا بین المللی، با اشاره به این واقعیت که روسیه مورد حمله یا مقامات اوکراینی الیگارشی را در موقعیتی قرار داده اند، مجوزها را بازگردانید یا غرامت دریافت کنید. یک دارایی ارزشمند باید از بین می رفت.» رایگان.» در همان زمان، وزیر اعتراف کرد که پس از ترک تجارت رسانه ای و اضافه کردن شریک معاون خود به قانون اساسی، ویتوف قانون الیگارشی را ترک می کند – یعنی او نیست. دیگر یک الیگارشی

کارشناسان رسانه اوکراین در سال ۲۰۲۱، “Medya Groh Ukraine” دارای ۴۷۶ اتاق خواب در کردها بود. با توجه به خسارات سنگینی که SCM به دلیل جنگ متحمل می شود، این کمپین بسیار گران است. در نهایت در جریان تجاوز روسیه، کارخانه های معدنی آخمتوف در ماریوپل (آزوفستال و MMK بعد از ایلیچ) به طور کامل تخریب و به شدت آسیب دید. مبلغ خسارت ۲۰o 20 دلار ویلیاردوف. علاوه بر این، در طول جنگ، کانال های Akhmetov 98o 98٪ از تبلیغات را به دلیل کوچک شدن بازار از دست دادند.

MMK به نام ایلیچ

سلام، بیا برای انتقال کانال های تلفنی از gosudarstvu، در اطراف Origarh، تقریباً هیچ غذایی باقی نمانده است. به سختی می توان گفت که آیا الیگارشی ها هنوز در رسانه بیزنت هستند یا خیر – آیا کشتی پرو و ​​دور انداکلس منفجر شد، اما در حال حاضر، این پیش بینی ها بسیار مبهم به نظر می رسند.

Е одна возможная دلیل ухода Ахметова: в условиях сворачивания политической жизни во время войны содержание со Informationnaя политика полностью کنترلیруется دولت через общенациональные marafonы, a popытка vыйti for predelы, ochery. لوگ ها سعی کردند از مقامات انتقاد کنند که در نتیجه آنها از آنها جدا شدند.

به نظر می رسد که الیگارشی های تلویزیون اوکا در حال تبدیل شدن به گذشته هستند و بازار رسانه ای در انتظار اصلاح جدی است. این احتمال وجود دارد که پس از آخمتوف، آخمتو شروع به هجوم دارایی های رسانه ای، یعنی الیگارشی کند. az ayes ae ae ae ae ae ae ae ae ae ic د: گردیک کیتری، الیگائو آیس اینکت میکولد، # پرا اوز اینکت.

پیش از این، رئیس کوماندا زلنسکوگو از کمبود منابع رسانه ای رنج می برد و در آستانه جنگ، تلاش هایی برای تشکیل یک گروه رسانه ای proprezidentskogo بر اساس کانال های دولتی “Dom” و “Rada” انجام شد. . حمله روس ها این مشکل را حل کرد: رئیس حضار. این احتمال وجود دارد که او پس از جنگ از چنین وضعیتی به ادامه این وضعیت تمایل پیدا کند.

زلنسکی، خواهر شوهر جو بایدن

  • او اثر خود را در تاریخ گذاشت و به دنیا ثابت کرد که اوکراین پابرجا خواهد ماند. زمان در فهرست نهایی ۲۰۲۲، ولادیمیر زلنسکوگو. جو بایدن Mequim ee перевод

کنستانتین اسکورکین

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر