ارائه دهنده خدمات مراقبت از سالمندان iLA پلت فرم خدمات وب را با ابزار غربالگری توسعه می دهدIndependent Living Assessment، یک ارائه دهنده غیرانتفاعی خدمات مراقبت از سالمندان در استرالیای غربی، پلتفرم دیجیتالی خود را راه اندازی کرده است که خدمات سالمندی سالم را ارائه می دهد.

این سازمان که در ژانویه ۲۰۲۰ تأسیس شد، توسط Indigo Australasia، که قبلاً به عنوان مرکز زندگی مستقل WA شناخته می شد، حمایت می شود که از افراد دارای معلولیت، سالمندان، مراقبان، متخصصان بهداشت و بخش مراقبت از سالمندان پشتیبانی می کند.

چکار میکند

LiveUp یک وب سایت خدمات رایگان خواهد بود که برای استرالیایی های بالای ۶۵ سال در سراسر کشور قابل دسترسی است. با حمایت مالی دولت فدرال، این پلتفرم دارای یک ابزار غربالگری با مشاوره تخصصی است که پیشنهاداتی برای پیری سالم ارائه می دهد، مانند فعالیت های متناسب، محصولات و تجهیزات کمکی، شبکه های پشتیبانی و خدمات محلی. پلتفرم وب در ۱۲ فوریه فعال خواهد شد.

چرا مهم است

به گفته iLA، LiveUp از مداخله زودهنگام حمایت می کند و به به تاخیر انداختن کاهش زودرس ظرفیت افراد مسن برای زندگی مستقل کمک می کند.

آندریا موریس، مدیر کل iLA در یک بیانیه رسانه ای گفت: “LiveUp به استرالیایی های مسن ایده ها، ابزارها و راهنمایی هایی را می دهد تا به انجام کارهایی که قبلاً می دانند و دوست دارند، یا چیزی متفاوت را امتحان کنند.” او اشاره کرد که در حالی که یک چهارم پیری نتیجه ژنتیک است، بقیه نتیجه انتخاب سبک زندگی افراد است. برای کمک به سالمندان استرالیایی در سفر سالم پیری، سازمان آنها LiveUp را ارائه کرد تا ابزارهای لازم برای حفظ یا تقویت استقلال خود را در اختیار آنها بگذارد. موریس افزود: «به عبارت ساده، یک نقشه راه شخصی برای کنترل پیری ایجاد می کند.

در آینده، iLA گفت که منابع بیشتری را در مورد پیری سالم در آخرین پلت فرم دیجیتال خود اضافه خواهند کرد.

روند بزرگتر

بخش مراقبت از سالمندان استرالیا در سال‌های اخیر کانون بودجه دولت بوده است. در سال مالی ۲۰۱۹، دولت فدرال ۱۹.۹ میلیارد دلار (۱۴ میلیارد دلار) برای این بخش هزینه کرد. طی چهار سال آینده، ۱۷.۷ میلیارد دلار استرالیا (۱۳.۸ میلیارد دلار) برای تأمین مالی اصلاحات اساسی و سیستمیک آن کنار گذاشته خواهد شد.

در میان توسعه دهندگان فناوری مراقبت از سالمندان، شرکت فهرست شده InteliCare اخیراً یک کمک مالی دولتی برای ایجاد الگوریتم های یادگیری ماشینی برای پیش بینی خطر بیماری های مزمن در میان استرالیایی های مسن دریافت کرده است.

در همین حال، Goodwin Aged Care Services از ACT با کلینیک پزشکی Next Practice Deakin همکاری کرده بود تا سیستم معاینه از راه دور Tyto Care را در غربالگری مجازی صدها نفر از ساکنان سالمند و مشتریان خود در خانه آزمایش کند.

گروه تحقیقاتی مستقل مرکز جهانی پیری مدرن سال گذشته در گزارشی اعلام کرد که صنعت مراقبت های بهداشتی باید تامین مالی فناوری کمکی و تغییرات خانه را که زندگی مستقل را در میان سالمندان ترویج می کند، در اولویت قرار دهد. همچنین توصیه می‌شود بلوغ دیجیتالی بخش مراقبت سالمندان را با بررسی و ایجاد تغییرات جامع‌تر در قابلیت‌های دیجیتالی آن‌ها بهبود بخشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر