ارائه دهنده دیجیتال داروهای سلامت روان Minded 25 میلیون دلار امتیاز کسب می کندتازه وارد سلامت روان دیجیتال Minded یک دور بودجه ۲۵ میلیون دلاری برای حمایت از پلت فرم داروهای تجویزی سلامت رفتاری خود را اعلام کرد.

سرمایه‌گذاری‌های ساده، سرمایه‌گذاری لینک، صندوق ببر، Unicorn Ventures، Trousdale Ventures، Gaingels، SALT Fund، TheFund همگی و همچنین مشارکت‌کنندگان فردی در این دور شرکت کردند.

کاری که آنها انجام می دهند

تمرکز این شرکت بر ارائه داروهای سلامت روان به بیماران بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراقبت‌های بهداشتی است.

بیماران ابتدا از ارزیابی آنلاین شرکت برای پر کردن سؤالات مربوط به تاریخچه سلامت و علائم خود استفاده می کنند. سپس این شرکت بیماران را با یک روانپزشک یا پرستار تطبیق می دهد، که به طور مجازی با بیمار ملاقات می کند و نیازهای دارویی سلامت رفتاری آنها را تعیین می کند.

سپس این سرویس می‌تواند هر ماه نسخه‌های بیمار را پر کرده و به خانه یا داروخانه مورد نظر مشتری ارسال کند. پس از مشاوره اولیه، کاربران می توانند به این پلتفرم ضربه بزنند تا به صورت مجازی با روانپزشک در مورد دارو یا درمان ارتباط برقرار کنند.

این استارت آپ بر اساس مدل مبتنی بر اشتراک اجرا می شود و ماهیانه ۶۵ دلار برای این سرویس از مشتریان دریافت می کند. طبق وب سایت این شرکت مستقر در نیویورک، این سرویس می تواند داروهایی که معمولا برای افسردگی، اضطراب و خواب تجویز می شود را در اختیار کاربران قرار دهد.

این برای چه است

این شرکت قصد دارد از بودجه اولیه برای گسترش در سراسر ایالات متحده استفاده کند. همچنین به دنبال گسترش دامنه مراقبت های خود و شامل درمان هایی برای توجه و خلق و خو و همچنین فرو رفتن در فضای فارماکوژنتیک و ارائه روانگردان برای افسردگی مقاوم به درمان است.

روند بزرگتر

فضای دیجیتال سلامت روان در دهه گذشته منفجر شده است. شرکت‌های سلامت رفتار دیجیتال در سال ۲۰۲۱ به مبلغ ۵.۱ میلیارد دلار در معاملات مخاطره‌آمیز دست یافتند. به گزارش راک هلث

شرایط سلامت روان در ایالات متحده رایج است. بر اساس CDC، ۱۹.۲ درصد از بزرگسالان در ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ تحت درمان سلامت روان قرار گرفتند و ۱۵.۸ درصد گزارش کردند که داروهای تجویزی را برای شرایط سلامت روان خود مصرف می کنند. در حالی که بسیاری از شرکت‌های سلامت دیجیتال بر روی تطبیق مشتریان با پزشکان برای گفتگو درمانی تمرکز می‌کنند، برخی از شرکت‌ها نیز در حال بررسی فضای داروخانه دیجیتال هستند.

شرکت سلامت مجازی مستقیم به مصرف کننده رو در ماه جولای یک پلتفرم جدید متمرکز بر سلامت روان رومیند را معرفی کرد که قادر به درمان اضطراب، افسردگی و اختلال عاطفی فصلی است. مشابه Minded، مشتریان یک ارزیابی آنلاین را تکمیل می‌کنند، در یک جلسه مجازی یک به یک با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی شرکت می‌کنند و سپس می‌توانند نسخه خود را به خانه خود تحویل دهند.

رقیب اصلی رو Hims & Hers همچنین دامنه مراقبت خود را به خدمات سلامت روان گسترش داد.

در رکورد

“داروهای سلامت روان زندگی من را تغییر داد، اما هنوز برای اکثر مردم دریافت مراقبت با کیفیت بسیار سخت است. دیوید رونیک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل، در بیانیه ای گفت: Minded در حال ماموریتی است که میلیون ها نفر را به راحتی چند روز و یک تماس زوم از صحبت با یک متخصص دلسوز و دلسوز دور کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر