اریک تن هاگ، رئیس باشگاه منچستریونایتد از انتقال فرنکی دی یونگ – سپ مگ خبر داد


اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد اعتراف کرد که باشگاه قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی به خریدهایی نیاز دارد. اما او نشان داد که فرنکی دی یونگ است یا از نظر گزینه های هافبک هیچ چیز نیست زیرا در مورد هدف اولویت دار او نامشخصی وجود دارد.

یونایتد در تمام تابستان به دنبال دی یونگ بود و هفته‌ها پیش با بارسلونا قرارداد اولیه ۶۳ میلیون پوندی را امضا کرد. با این حال، مسائل مربوط به پرداخت دستمزدهای معوقه، با بدهی این بازیکن ۱۷ میلیون پوند، تلاش های باشگاه را برای تکمیل این انتقال در مراحل پایانی با مشکل مواجه کرده است.

تن هاگ بر نیاز به دو بازیکن قبل از بازی افتتاحیه یونایتد در لیگ برتر مقابل برایتون اند هاو آلبیون در روز یکشنبه تاکید کرد، اما فقط بازیکنانی که برای بازسازی اولدترافورد مناسب باشند. هلندی اضافه کرد که از ترکیب فعلی خود راضی است و خاطرنشان کرد که اگر دی یونگ نباشد، ممکن است بیشتر از خط میانی خود حمایت نکند.

او به خبرنگاران گفت: “آیا ما فرانکی را می خواهیم؟ این در مورد بازیکنان مناسب است… در حال حاضر، ما بازیکنانی در این پست داریم که واقعا خوب کار می کنند. این خوب خواهد بود.” [to sign more players]اما از ترکیب فعلی راضی هستم. ما به بازیکنان نیاز داریم. شما به هیچ بازیکنی نیاز ندارید. شما به بازیکن مناسب نیاز دارید.”

بیشتر بخوانید: تین هاگ، سرمربی منچستریونایتد، ستاره چلسی را در نقل و انتقالات جدید اولویت دارد.

تن هوگ این هفته یونایتد را در اولین بازی رقابتی خود به عنوان سرمربی هدایت می کند، اما ترکیب اصلی آنها قادر به خرید جدید نیست. شیاطین سرخ تابستان امسال ترل مالاسیا، کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینز را به خدمت گرفتند، اما جایی برای آنها در ترکیب مشخص نشده است.

با این حال، تن هوگ تأیید کرد که اریکسن و مارتینز که در طول فصل به دلیل دیر آمدنشان کمتر از ۹۰ دقیقه گلزنی کردند، آماده شروع هستند. اینکه آیا او مالزی را با بازیکن سرشناسی مانند لوک شاو در دفاع چپ شروع کرد یا خیر، تصمیم بزرگ دیگری است که بر دوش اوست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر