ازدواج رایگان جادا و ویل اسمیت – آیا برای جامعه بزرگتر مهم است؟ – تک بسته ۱۰۰


باید زیر سنگ زندگی کرد تا نشنید که سالی ویل اسمیت در جریان جوایز اسکار ۲۰۲۲ پس از توهین به همسرش جدا به کریس راک گفت. بسیاری از کارشناسان قبلاً این موضوع را با جزئیات خسته کننده تجزیه و تحلیل کرده اند. اسکار اخیرا اسمیت را از حضور در مراسم اسکار به مدت ده سال محروم کرده است.

اما «سیلی» معروف تنها مشاجره در زندگی ویل اسمیت نبود. شایعات ازدواج اسمیت سال هاست که به گوش می رسد. خیانت اسمیت و وضعیت تاهل او زیر سوال رفته است.

ویل اسمیت اصرار دارد که در ازدواج او با جادا پینکت اسمیت “خیانت” صورت نگرفته است. با وجود رسوایی مربوط به ویل و جادا پینکت اسمیت شاه ریچارد، این ستاره قاطعانه می گوید که او و همسرش هرگز به یکدیگر خیانت نکرده اند.

در حین صحبت با جیل کینگ یکشنبه صبح CBSاسمیت پس از نمایش رسانه ای که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی کرد، شایعات ازدواج خود با پینکت اسمیت را به مدت ۲۴ سال خاموش کرد. ویل اسمیت اظهار داشت:

ویل اسمیت گفت: “در ازدواج ما هرگز خیانت وجود نداشته است.” من و جادا در مورد همه چیز صحبت می کنیم و هرگز از چیزی شگفت زده نشده ایم.

نظرات ویل اسمیت را در ویدیوی زیر تماشا کنید.

با این حال، زمانی که ویل و جادا در ژوئن ۲۰۲۰ به یک موضوع داغ تبدیل شدند، آگوست آلسینا خواننده اعتراف کرد که به مدت سه سال با پینکت اسمیت رابطه صمیمی داشت. ما هفتگی گزارش ها. یک ماه بعد، زوج مشهور تصمیم گرفتند پشت میز قرمز بنشینند و از پویایی ازدواجشان و جدایی که قبل از “مبارزه” جادا با سینا رخ داده بود، صحبت کنند.

فرض بر این است که تعریف خیانت مهم است. اگر کسی از هم جدا شود و سپس دوباره متحد شود و در این بین خیانت کند – آیا این خیانت است؟ یا ازدواج آزاد چطور؟ آیا این فقط بهانه ای برای خیانت است؟ علاوه بر این، ما کی هستیم که در مورد ازدواج دیگران قضاوت کنیم؟

در مردان سیاه پوش آخرین نظرات ستاره در مورد ازدواجش تایید می کند که ویل و جادا سخت و درهم و برهم و همه چیز هستند.

سلبریتی های هالیوود مدام به ما می گویند که چه چیزی را باور کنیم. در واقع، به نظر می رسد رسانه ها فکر می کنند که آنچه افراد مشهور هالیوود فکر می کنند مهم است – ما دائماً با روایت های آرمان شهری آنها بمباران می شویم. جدا از منطق این مثال‌های ضعیفی که سلبریتی‌ها به ما می‌دهند، معمولاً سؤالاتی وجود دارد.

چه کسی اهمیت می دهد آیا اهمیتی دارد که دیگران چه می کنند – حتی اگر در مورد رفتار بد خود بسیار صریح باشند؟ آیا بر جامعه بزرگتر تأثیر می گذارد؟

با توجه به موضوع خیانت و تصور اینکه یکشنبه است، احتمالاً می توانید حدس بزنید که متن کتاب مقدس در مورد خیانت یا حتی آزار آشکار چه می گوید.

  • خروج ۲۰:۱۴: “خیانت نکن.”
  • عبرانیان ۱۳:۴: «ازدواج در میان همه محترم است و بستر پاکیزه است، و زناکار و زناکار، خداوند آنها را داوری خواهد کرد».

اما، خوب، سال ۲۰۲۲ است. جامعه امروز اغلب به ما می گوید که مراقب نباشیم. از دهه‌هایی که طلاق در جامعه ما غیرقانونی بود، اخلاق ازدواج راه طولانی را طی کرده است. اما، بیایید به موضوع بی پروایی جنسی که بر جامعه بزرگتر تأثیر می گذارد برگردیم. بسیاری می گویند مهم نیست مردم در اتاق خواب خود چه می کنند – فقط در مورد آن چیزی به من نگویید یا آن را به سمت من پرتاب نکنید. اما این واقعا درست است؟

اگر آنها فقط چند مورد بی پروایی زناشویی داشتند، احتمالاً مهم نبود. اما قطرات آب به نهرها، سپس به رودخانه ها و سپس به اقیانوس تبدیل می شوند. آیا بی احتیاطی زناشویی به مشکلی برای جامعه بزرگتر تبدیل شده است؟ بدون شک، غفلت زناشویی اغلب منجر به طلاق و خانه تک والدی متعاقب آن می شود – البته ناگفته نماند مسائل دیگری که ممکن است پیش بیاید.

با اتصال نقاط، آیا به همین دلیل است که ما شاهد فروپاشی آشکار جامعه با افزایش جرم و جنایت جوانان، تحصیلات ضعیف و جوانانی هستیم که به نظر می رسد روز به روز هدر می روند، به چند مورد اشاره کنیم؟ به نظر می رسد رسانه های امروزی به طور فزاینده ای مملو از جنایات جنون آمیز هستند که تا چند سال پیش حتی به آن فکر نمی شد. روند بعدی خانواده های تک والدی را ببینید.

خانه های تاریخی برای یکی از والدین

این درست است که به نظر می رسد جامعه ما در مورد افراد مشهور “غرغر” می کند. اگر ویل و جادا اسمیت می توانند رابطه ای مانند ازدواج آزاد داشته باشند – چرا من نمی توانم؟ بسیاری از بی پروایی های زناشویی ممکن است در واقع مهم باشند. متن کتاب مقدس زیر را در نظر بگیرید که پدیده زوال اخلاقی را توضیح می دهد.

  • تثنیه ۴:۴۰: اوامر و اوامر او را که امروز به تو امر می کنم به جا آور تا پس از تو از تو و فرزندانت لذت ببرند و عمری طولانی در آن سرزمین داشته باشند. این بدان معناست که زندگی اخلاقی یک نسل فواید درازمدت دارد (امثال ۱۱: ۹ و متون دیگر اساساً همین را می گویند).
  • اول قرنتیان ۱۵:۳۳: فریب نخورید: همنشینی بد شخصیت خوب را خراب می کند. این نشان می دهد که رفتار بد باعث می شود دیگران نیز همین کار را انجام دهند.
  • متی ۷:۱۷: همین طور هر درخت خوب میوه خوب می دهد و درخت بد میوه بد. در نتیجه انحطاط اخلاقی
  • لوقا ۱۷:۲-۳: «بهتر است آنها را با سنگ آسیاب به گردنشان در دریا بیندازید تا یکی از این بچه ها را لغزانید. پس مواظب خود باشید و اگر برادر یا خواهرتان گناهی کردند آنها را سرزنش کنید و اگر توبه کردند آنها را ببخشید. “ این متن دیگری است که نشان می دهد شما رفتاری ندارید که باعث شود دیگران از آنها پیروی کنند – حتی تا حدی که آنها را فریاد بزنند.

ممکن است درست باشد که کاری که در اتاق خواب خود انجام می دهید، در صورت بدرفتاری و انجام آن به اندازه کافی، می تواند بر جامعه گسترده تر تأثیر بگذارد. برخی ممکن است متفاوت باشند.

آیا دولت باید در اخلاق اجتماعی پلیس دخالت کند؟ به هر حال، لوقا ۱۷: ۲-۳ می گوید که ما باید کسانی را که این کار را می کنند، “سرزنش کنیم”. آیا باید پلیس اخلاق داشته باشیم؟ مشارکت دولت‌ها در نظارت بر اخلاق پلیس و مدیریت رفتار اتاق‌های خواب ما در بیشتر موارد بسیار مشکوک است. در عوض، جامعه باید اخلاق را بر اساس استقلال بیشتر از طریق توصیه های عاقلانه و معتبر برای راهنمایی اخلاقی مدیریت کند.

اگر تعداد کافی ویل و جادا اسمیت با ایدئولوژی های ازدواج باز وجود داشته باشد – به ویژه در چنین موقعیت برجسته ای در جامعه – آیا می تواند بر جامعه بزرگتر تأثیر بگذارد؟ آیا این مهم است؟ لطفا نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر بنویسید.

پست های بیشتر یکشنبه را ببینید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر