از طرح بیمارستان اسکاربرو با مبلغ ۴۷ میلیون پوند شروع کنید – اسپید خبر


سرمایه‌گذاری عمده در خدمات NHS در اسکاربرو این هفته با برگزاری مراسم افتتاحیه به نشانه شروع رسمی طرح ۴۷ میلیون پوندی برای ساخت یک مرکز مراقبت‌های فوری و اورژانسی جدید در بیمارستان اسکاربرو آغاز شد.

این بزرگترین طرح سرمایه ای است که تا کنون توسط بنیاد تراست NHS Teaching Hospitals York و Scarborough انجام شده است.

کار آماده سازی برای ساخت در حال حاضر آغاز شده است و قرار است مرکز جدید در بهار ۲۰۲۴ افتتاح شود.

تعداد حضور در بخش اورژانس اسکاربورو با نرخی حدود ۵ درصد در سال برای بیش از یک دهه افزایش یافته است و ساختمان جدید فضای اضافی مورد نیاز را فراهم می کند.

همچنین به این معنی است که می توان از بیماران در واحد توسط یک تیم از متخصصان مراقبت های بهداشتی که با هم کار می کنند مراقبت کرد و بیماران بیشتری را در سریع ترین زمان و با خیال راحت ویزیت خواهند کرد. این مرکز دارای منطقه تشخیصی اختصاصی خود است که سی تی اسکن، اشعه ایکس عمومی و سونوگرافی را ارائه می دهد.

دکتر اد اسمیت، مشاور پزشکی اورژانس و معاون مدیر پزشکی تراست، گفت: «زمانی که بخش اورژانس موجود در بیمارستان اسکاربرو در سال ۱۹۸۵ افتتاح شد، تعداد مراجعه سالانه ۱۵۰۰۰ بیمار در سال بود. ما اکنون نزدیک به ۷۰۰۰۰ را می بینیم.

این مرکز جدید نه تنها به عنوان مرکزی برای ارائه خدمات مراقبت فوری و اورژانسی به صورت ۲۴ ساعته در محل عمل می کند، بلکه به متخصصان مراقبت های بهداشتی مستقر در اسکاربورو اجازه می دهد تا مراقبت های با کیفیت بالا را به همه بیماران ما در ایالت ارائه دهند. امکانات مدرن برای سالیان متمادی.”

این پروژه شامل یک ساختمان جدید دو طبقه است که بخش اورژانس فعلی، مراقبت های اورژانس یک روزه و واحد پزشکی حاد را ترکیب و گسترش می دهد. علاوه بر بهبود نتایج برای سالمندان ضعیف، همچنین اطمینان حاصل می کند که برخی از بیماران بدحال در بیمارستان به جای انتقال به بخش های دیگر در یک محیط یکپارچه بالینی مراقبت می شوند.

طبقه دوم خدمات مراقبت های ویژه را در خود جای داده و ظرفیت تخت را افزایش می دهد که به کاهش فشار روی تخت ها در جاهای دیگر تراست کمک می کند.

این طرح همچنین شامل کار برای رسیدگی به زیرساخت‌های مهندسی ضروری در سراسر سایت است که شاهد پیشرفت‌های عظیمی در سیستم الکتریکی، تهویه و زهکشی خواهد بود.

سایمون موریت، مدیر اجرایی، گفت: «این پیشرفت خبر بسیار خوبی برای کارکنان ما و جامعه اسکاربرو است. این ما را به طور قابل توجهی در ارائه خدمات فوری و اضطراری که برای هدف مناسب هستند و با کیفیتی که کارکنان ما و جوامع ما در ساحل شرقی به درستی می توانند به آن افتخار کنند به جلو حرکت می دهد. این نشان دهنده تعهد بنیاد تراست NHS بیمارستان های یورک و اسکاربرو به آینده بلندمدت بیمارستان اسکاربرو است و مراقبت های فوری و اورژانسی را در قرن بیست و یکم برای جامعه محلی به ارمغان می آورد.

این رویداد همچنین نشان‌دهنده راه‌اندازی درخواست مراقبت فوری و اضطراری خیریه بیمارستان‌های یورک و اسکاربورو است که برای حمایت از افراد اضافی برای افزایش مراقبت و تجربه بیمار و حمایت از رفاه کارکنان، بودجه جمع‌آوری می‌کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر