از لایه ها نترسید. فقط یک به روز رسانی


من احساس می کنم چیز زیادی برای گفتن ندارم ، اما به هر حال می خواهم یادداشت کنم. اساساً ، از آخرین باری که نوشتم ، چیز زیادی تغییر نکرده است ، که طبیعی است ، اما او مانند ، واقعا؟ به نظر می رسد من در حال حاضر / می خواهم پیشرفت قابل توجهی داشته باشم ، اما اینطور نیست. از نظر وزن ، من کم و بیش همان هستم. آخرین وزن واقعی روز یکشنبه 333.2 بود. عالی نیست ، اما وحشتناک نیست؟

هفته گذشته منابع محدودی داشتیم. من از داشتن کار زیاد ، احتمالاً بیشتر از آنچه برای من خوب بود ، به روز تمام وقتم می روم ، که تغییرات زیادی در بودجه ایجاد می کند ، بنابراین شما باید همیشه در خانه آشپزی کنید ، وعده های غذایی را به سر کار بیاورید ، نه آنها را بگیر. چنین دوره هایی به خوبی من را مجبور می کند عاداتی را ایجاد کنم که من به هر حال می خواهم به آنها دست پیدا کنم (از جمله خریدن چیزهایی که واقعاً به آنها احتیاج ندارم) ، اما در عین حال ، این یک نوع مزخرف است. من فقط سعی می کنم آن را مزخرف نبینم. محرک است.

و بعد از یک وقفه سه ساله ، من واقعاً در تلاش هستم تا دوباره به نقاشی بازگردم ، که احتمالاً جایگزین همه کارهای دیگر من (بیشتر آموزش آنلاین ، به علاوه کار طراحی) و درآمد اضافی خواهد شد. دوست دارم که داشته باشم هنگامی که من آخرین شغل تمام وقت خود را در اواخر مارس از دست دادم ، یک کاری که انجام دادم خرید چند بوم کوچک ، چند وسیله جانبی دیگر به قصد بازگشت به کارآموزی استودیوی من بود ، اما این اتفاق هرگز نیفتاد. بنابراین من همه چیز مورد نیاز خود را دارم ، من از ایده ایجاد تصاویر کوچک (ما در مورد 8 “10” صحبت می کنیم) که مقرون به صرفه تر هستند و برای بسیاری از مردم راحت تر است برای خرید خانه خود توجیه کنند ، خوشم می آید. فروش چند قطعه در هر ماه تفاوت زیادی ایجاد می کند. بنابراین خواهیم دید.

(البته ، می خواهم روشن کنم که کسب درآمد تنها انگیزه ای برای ترویج هنر من نیست. فقط یک محصول جانبی سرگرم کننده است که من دوست دارم از آن استفاده کنم).

بنابراین به هر حال.

من هنوز درد شدید پا دارم ، که باعث می شود پای من کمی به زانوها خزیده شود. دوست پرستار من Oofos را توصیه کرد ، که به یاد دارم وقتی در حال انجام این کار بودم در فروشگاه محلی خود دیدم … بنابراین وقتی بتوانم کمی پول اضافی پس انداز کنم ، آنها را حداقل در خانه امتحان می کنم.

چه چیز دیگری؟ هیچ چیز دیگر: ما هنوز با فیلم ترسناک اکتبر را پشت سر می گذاریم ، به این معنی که من هر شب خیلی دیر به رختخواب می روم (به جای 10 ساعت نیمه شب). این چیزی است که ما واقعاً از انجام آن با هم لذت می بریم ، حتی اگر واقعاً یک فعالیت منفعلانه باشد ، البته ، البته این تنیس نیست.

فکر می کنم هنوز خیلی چیزها در راه است. شاید بگویید چه کار می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید