استارت‌آپ سلامت رفتاری Real 37 میلیون دلار و سایر منابع مالی سلامت دیجیتال را تضمین کرده استشرکت سلامت رفتار Real یک دور سرمایه گذاری ۳۷ میلیون دلاری سری B را اعلام کرده است. این دور توسط Owl Ventures با مشارکت مدیر عامل سابق Cityblock و مدیر بهداشت Iyah Romm و دکتر Slyvia Romm، و همچنین Lightspeed Venture Partners، Female Founders Fund، Forerunner هدایت شد. Ventures و BBG Ventures.

این شرکت یک پلتفرم طراحی کرده است که به بیماران کمک می کند تا مهارت های مورد نیاز برای تقویت سلامت روان خود را ارائه دهند. بیماران می‌توانند از ابزارهای بهداشت روانی بر حسب تقاضا بهره ببرند که به کاربران کمک می‌کنند خلق و خوی و سلامت روانی خود را ردیابی کنند. کاربران همچنین می توانند از خدمات درمانی خودراهنما استفاده کنند و از واحدهای درمانی پنج دقیقه ای استفاده کنند.

“چند سال گذشته نوری را در مورد سلامت روان نشان داده است و رسالت رئال مادرید این است که سلامت روان را به واقعیت تبدیل کند آریلا ساورا، مدیرعامل و بنیانگذار رئال، در بیانیه ای گفت: «بخشی ضروری از تجمل گرایی است. برای انجام این کار، Real سلامت روان را به یک تجربه روزانه مداوم تبدیل می کند که در زندگی روزمره افراد ادغام می شود. Real خوشحال است که با Owl Ventures، پیشرو در مقیاس‌بندی راه‌حل‌های دیجیتالی در بخش آموزش، همکاری می‌کند تا از این دانش برای تغییر مراقبت‌های بهداشت روان استفاده کند. “


این استارت‌آپ با تمرکز بر دیابت و پیش دیابت در ساعت ۹ صبح، ۱۶ میلیون دلار در دور اولیه سرمایه‌گذاری به رهبری ۷wireVentures و سرمایه انسانی جمع‌آوری کرد. StartUp Health، Leaps By Bayer، Define Ventures و Founders Fund نیز در این دور مالی شرکت کردند. این خبر کمتر از یک سال پس از آن منتشر می‌شود که استارت‌آپ از دور اولیه ۳.۷ میلیون دلاری خود خبر داد.

افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ یا افراد مبتلا به پیش دیابت می توانند از این سرویس مجازی برای دسترسی به نسخه ها، تحویل دارو در منزل و برنامه های مراقبت شخصی، دسترسی به تیم های مراقبت و آزمایشات آزمایشگاهی خانگی استفاده کنند. این سرویس در حال حاضر در ۴۷ ایالت و در پایتخت در دسترس است

این شرکت اعلام کرده است که مدیر عامل ۷wireVentures و مدیرعامل Trancarent Glen Tullman به هیئت مدیره آن خواهد پیوست. این استارت آپ در سن دیگو، کالیفرنیا اعلام کرد که قصد دارد وارد بازار بیمه خود شود.

“تیم بهداشت ۹ صبح یک تجربه دیابت جامع و مصرف کننده جدید ایجاد کرد که شامل داروها، دستگاه ها، آزمایشگاه ها و مراقبت های ارائه شده توسط افرادی است که دیابت را درک می کنند، همه در یک مکان. همه گیری نشان داده است که مصرف کنندگان سلامت تشنه یک روش جدید هستند. تولمن در بیانیه ای گفت: سیستم مراقبت های بهداشتی که به نیازهای آنها پاسخ می دهد، مراقبت را بهبود می بخشد و این کار را با هزینه مقرون به صرفه انجام می دهد. تیم رهبری سلامت ۹ AM کارآفرینانی هدفمند با اشتیاق و تجربه ای هستند که نیازهای مردم را به تجربیات عالی تبدیل می کنند، و من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم برای گسترش مداوم آنها هستم.


شرکت به اشتراک گذاری بیماران Nudj Health یک دور سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلاری سری A را اعلام کرده است. سرمایه گذاری جدید به رهبری nebraska Medicine، Teal Ventures، Cohn Family Trust و HIP.

این شرکت از یک رویکرد مشترک برای ادغام مداخلات سلامت رفتاری و شیوه زندگی در برنامه سلامت کلی بیمار استفاده می کند.

یوری گفت: “ارائه دهندگان برای حمایت از بیماران موجود بدون زیرساخت مناسب با چالش روبرو هستند. Nudj Health در این شکاف قدم می گذارد تا خدمات ارائه دهنده مراقبت از بیمار را فراتر از دیوارهای مطب گسترش دهد و به بیماران کمک کند تا تغییرات بهداشتی ایجاد کنند که سلامت و رفاه آنها را بهبود می بخشد.” سوداکار، بنیانگذار و مدیر عامل Nudj Health: “در حالی که بار بیماری آنها را کاهش می دهد.” “با توانمندسازی بیماران و هدایت آنها به سمت سبک زندگی سالم، ۸۰٪ از همه بیماری های مزمن قابل پیشگیری است.”

این برنامه برای کمک به ارائه‌دهندگان در ادغام ریسک رفتاری، تغذیه، فعالیت بدنی، کیفیت خواب، حمایت اجتماعی و مدیریت استرس در مراقبت از بیمار طراحی شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر