استارت‌آپ پزشکی از راه دور Avi Medical در دور دوم ۵۰ میلیون یورو جمع‌آوری کرداستارت‌آپ فن‌آوری سلامت آلمان Avi Medical 50 میلیون یورو از بودجه سری B برای پلتفرم پزشکی از راه دور خود جمع‌آوری کرده است.

این تور توسط Balderton Capital با مشارکت Heal Capital، Addition، Picus Capital، Vorwerk Ventures، Eurazeo و ۳VC هدایت شد.

همچنین در این تور، دانیل داینز، بنیانگذار UiPath و آدریان اوون، بنیانگذار Forward Health، حضور داشتند. آخرین بودجه، کل مبلغ جمع آوری شده توسط Avi Medical را به بیش از ۸۰ میلیون یورو می رساند.

او چه کار می کند

Avi Medical یک برنامه شخصی سازی شده برای بیماران ارائه می دهد که به افراد امکان می دهد با استفاده از توصیه های بهداشتی فردی سلامت خود را کنترل کنند.

این برنامه تعاملات فیزیکی، کار خون، درمان های دیجیتال و برنامه های تغذیه را در میان سایر مداخلات یکپارچه می کند. همچنین به بیمار این امکان را می دهد که داده های پزشکی خود را به اشتراک بگذارد و مراقبت های پزشکی را در خانه یا در محل دریافت کند.

بیماران به یک سیستم رزرو دقیق دسترسی دارند که هدف آن شناسایی علت مراجعه بیمار به مراقبت پزشکی است که از طریق فناوری یادگیری ماشینی اطلاع داده شده است.

هر بیمار دارای یک محافظ سلامت فردی است، یک پزشک که برای Avi Medical کار می کند، مجهز به داشبورد داخلی.

هدف آن چیست؟

Avi Medical از این بودجه برای ایجاد مسیرهای جدید مراقبت و ادغام دستیارهای دیجیتال برای بهبود مراقبت از بیمار استفاده خواهد کرد. برای بیماران، این به معنای راحت‌تر کردن فرآیند مراقبت اولیه با تجویز و آزمایش خانگی با یک کلیک است. برای پزشکان، Avi Medical با ارائه توصیه‌هایی که از طریق یادگیری ماشینی قبل از جلسه بیمار اطلاع داده می‌شوند، پشتیبانی تصمیم‌گیری را افزایش می‌دهد.

این بودجه همچنین Avi را قادر می‌سازد تا خدمات خود را در سراسر آلمان و به طور گسترده‌تر در اروپا، به ویژه در مناطق روستایی که اغلب به دلیل پیشرفت‌های فناوری پشت سر گذاشته‌اند، گسترش دهد. این شرکت قصد دارد تا سال ۲۰۲۴ کسب و کار خود را از ۸ به ۱۰۰ کلینیک در سراسر آلمان افزایش دهد.

بازار عکس فوری

در زمینه سلامت از راه دور در اروپا، ارائه دهنده فرانسوی Doctolib به تازگی معرفی شده است افزایش را اعلام کنند ۵۰۰ میلیون یورو در تامین مالی سهام و بدهی، به ۵.۸ میلیارد یورو می رسد.

در همین حال استارت آپ لهستانی HigoSense از تکمیل دور بودجه ۵ میلیون یورویی سری A در ژانویه برای راه حل پزشکی از راه دور خبر داد.

در حال ضبط

ولاد لاتا، یکی از شرکت‌کنندگان، گفت: «۱۲ ماه آینده ما را به ساده‌سازی و بهبود تجربه برای همه کسانی که با این پلتفرم تعامل دارند ادامه خواهد داد، و ما هیجان‌زده هستیم که برخی از برجسته‌ترین سرمایه‌گذاران جهان می‌خواهند در سفر ما به ما بپیوندند». -بنیانگذار Avi Medical.

جیمز وایز، شریک Balderton Capital گفت: “Avi Medical نه تنها تجربه بیماران و پزشکان امروز را به طور اساسی بهبود می بخشد، بلکه سیستم مراقبت های بهداشتی اولیه آینده را نیز شکل می دهد، جایی که هر بیمار برنامه های مراقبت های بهداشتی شخصی بر اساس درمان پزشکی خود دارد. تاریخچه و نیازها

دانیل دینز، بنیانگذار UiPath، گفت: “با مزایای آشکار آن، درک اینکه چرا صنعت مراقبت های اولیه به طور گسترده ای هوش مصنوعی و طراحی نرم افزار را به همان شیوه ای که در بسیاری از جنبه های دیگر زندگی داشته است، به سختی پذیرفته است. Avi Medical است. یک رهبر در نوآوری در این زمینه است. فرآیندها را ساده می کند، کارایی ها را آشکار می کند و بینش های ارزشمندی را برای پزشکان و بیماران ارائه می دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر