استارتاپ دیجیتال نوروتراپی MindMaze 105 میلیون دلار جمع آوری کردشرکت نوروتراپی دیجیتال MindMaze تنها چند ماه پس از اینکه اعلام کرد ۱۲۵ میلیون دلار جمع آوری کرده است، ۱۰۵ میلیون دلار سرمایه به دست آورده است.

آخرین دور توسط Concord Health Partners با مشارکت AlbaCore Capital Group و Hambro Perks رهبری شد. بر اساس گزارش Crunchbase، مجموع افزایش درآمد این شرکت اکنون بیش از ۳۴۰ میلیون دلار است.

چکار میکند

MindMaze روش‌های درمانی شبیه بازی و ابزارهای ارزیابی را برای توانبخشی و درمان بیماری‌های عصبی و آسیب‌های مغزی ارائه می‌کند.

پلتفرم MindMotion Go آن بود که بود که توسط FDA در سال ۲۰۱۸ تایید شد، فیزیوتراپی در خانه برای بهبود مهارت های حرکتی ارائه می دهد. سیستم MindMotion Pro این شرکت که برای استفاده در بیمارستان طراحی شده است، در سال ۲۰۱۷ چراغ سبز FDA را دریافت کرد.

همچنین دارای محصولاتی مانند MindPod است که بر مهارت‌های حرکتی و عملکرد شناختی تمرکز دارد و یک TOAP برای افراد مبتلا به بیماری پارکینسون اجرا می‌شود.

این برای چه است

این شرکت قصد دارد از سرمایه گذاری جدید برای سرعت بخشیدن به برنامه های تجاری سازی جهانی، سرعت بخشیدن به تحقیق و توسعه، و سرمایه گذاری برای رشد و تملک استفاده کند.

در نتیجه سرمایه های Concord Health Partners، MindMaze با انجمن بیمارستان های آمریکا همکاری خواهد کرد تا از این پلت فرم با اعضای خود استفاده کند. AHA با Concord، یک شرکت سهام خصوصی کار کرده است. در صندوق سرمایه گذاری خود

تج تادی، بنیانگذار و مدیر عامل MindMaze، گفت: «این بودجه به ما امکان می دهد فعالیت تجاری را افزایش دهیم و جای پای خود را در ایالات متحده گسترش دهیم، و همچنین به شرکای استراتژیک دسترسی پیدا کنیم، زیرا همچنان به استقرار راه حل ها در سراسر مراقبت های جهانی در سطح جهانی ادامه می دهیم. در یک بیانیه.

“MindMaze از زمان پیدایش خود در خط مقدم فناوری مغز قرار داشته است و ما بخش مهمی از پیشرفت های باورنکردنی در دهه گذشته در زمینه سنجش مغز، ضبط حرکت، پلت فرم های واقعیت ترکیبی، معماری های جدید برای محاسبات الهام گرفته از مغز و یادگیری ماشین بوده ایم. / AI.

ما خوشحالیم که سرمایه‌گذاران مهم رشد استراتژیک، مانند Concord Health Partners و جامعه سرمایه‌گذاری بزرگ‌تر، پتانسیل گسترده پلتفرم عصبی درمانی دیجیتال ما را می‌بینند، زیرا ما همچنان به سرعت بخشیدن به توانایی بشر برای بهبود، یادگیری و سازگاری ادامه می‌دهیم.»

عکس فوری از بازار

در ماه می، MindMaze مجموعه‌ای از مشارکت‌ها را برای گسترش در آمریکای لاتین، خاورمیانه، اسپانیا و سوئیس اعلام کرد.

همچنین پیش از این اقدام به خرید کرده است روند رو به رشد در فضای سلامت دیجیتال در سال ۲۰۱۸، شرکت فناوری توانبخشی عصبی Neuro Motor Innovations را جذب کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر