استارتاپ مراقبت از اعتیاد Eleanor Health 50 میلیون دلار درآمد دارداستارت آپ مختلط در زمینه سلامت روان و مراقبت از اعتیاد النور هلث ۵۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C به رهبری جنرال کاتالیست جمع آوری کرد.

سایر سرمایه گذاران دخیل در افزایش عبارتند از Warburg Pincus، Town Hall Ventures، North Pond Ventures و Rethink Impact.

آخرین دور کمتر از یک سال پس از a ۲۰ میلیون دلار سری B طبق گزارش Crunchbase، النور در مجموع ۸۲ میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری کرده است.

او چه کار می کند

این استارت آپ روانپزشکی شخصی و مجازی، درمان، آموزش بازیابی و درمان با کمک دارو را برای اختلالات مصرف مواد ارائه می دهد.

او در حال حاضر در لوئیزیانا، ماساچوست، نیوجرسی، کارولینای شمالی، اوهایو و واشنگتن فعالیت می کند. با آخرین هجوم سرمایه، النور قصد دارد به بازارهای جدید از جمله تگزاس گسترش یابد.

این استارتاپ همچنین قصد دارد موارد بیشتری را اضافه کند شراکت با پرداخت کنندگان که در آن هر دو ریسک می کنند و به ساختن پلت فرم ارائه مراقبت و تجزیه و تحلیل خود ادامه می دهند.

کوربین پترو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Eleanor Health در بیانیه‌ای گفت: سلامت روان و اعتیاد دو تا از بزرگترین بحران‌های سلامت ما هستند، اما مشکل فقط دسترسی به مراقبت نیست.

از هر ۱۰ نفر مبتلا به SUD فقط ۱ نفر تحت درمان قرار می گیرند و کمتر از نیمی از افراد مبتلا به بیماری روانی تحت درمان قرار می گیرند که عمدتاً به دلیل انگ، کیفیت مراقبت و هزینه است. مدل های مبتنی بر جمعیت و ارزش برای ۹ نفر از ۱۰ نفر طراحی شده است که ممکن است به دلیل این موانع هرگز مراقبت نشوند. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با سرمایه‌گذارانی مانند جنرال کاتالیست همکاری کنیم تا مأموریت خود را برای کمک به افرادی که تحت تأثیر اعتیاد و سایر بیماری‌های روانی زندگی می‌کنند، پیش ببریم. “

بازار عکس فوری

سلامت روان و رفتار است یک منطقه بالینی محبوب برای سرمایه گذاران سلامت دیجیتال. مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر به طور کلی در دو دهه گذشته افزایش یافته است، با افزایش قابل توجهی در طول همه گیری COVID-19.

با این حال، تعدادی استارت آپ وجود دارند که هدفشان بهبود دسترسی به درمان است. Pear Therapeutics که درمان‌های دیجیتالی reSET و reSET-O را برای اختلالات مصرف مواد و مواد افیونی تولید می‌کند، اوایل این هفته اعلام شد. ارائه ابزارهای خود را از طریق ارائه دهندگان منتخب سلامت از راه دور آغاز کنید.

Quit Genius، یک پلت فرم درمان اعتیاد با تمرکز بر الکل، تنباکو و مواد افیونی، این هفته به فضای انگیزشی منتقل شد. با Evry Health شراکت کنید تا خدمات دیجیتالی آن را برای اعضای Evry لحاظ کنید.

استارتاپ سلامت روان Cerebral نیز او اخیراً یک برنامه اختلال در مصرف مواد افیونی را راه اندازی کرده است که شامل مشاوره مجازی و دسترسی به Suboxone است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر