استارتاپ مراقبت های بهداشتی Vytalize Health امتیاز ۵۰ میلیون دلاری کسب کرده استصبح امروز، استارت‌آپ مراقبت مبتنی بر ارزش Vytalize Health یک دور سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیون دلاری سری B را اعلام کرد. شرکای مراقبت بهداشتی پیشرفته آخرین تزریق سرمایه را با مشارکت از Kittyhawk Ventures، Kawn Ventures، NorthCoast Ventures و سایر سرمایه گذاران فعلی.

این دور جدید سرمایه گذاری، کل افزایش شرکت را به نزدیک به ۷۰ میلیون دلار می رساند.

او چه کار می کند

Vytalize Health که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد، به عنوان یک عمل مراقبت اولیه با تمرکز بر مراقبت های پزشکی آغاز شد. امروزه این شرکت از فناوری برای کمک به ارائه دهندگان خدمات برای ارائه برنامه های مراقبت مبتنی بر ارزش استفاده می کند.

Faris Ghawi، مدیر عامل Vytalize Health گفت: “Vytalize Health یک پلت فرم مراقبت مبتنی بر ارزش است که بر بزرگسالان مسن متمرکز شده است. ما با اقدامات مراقبت اولیه کوچک و بزرگ همکاری می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا به مراقبت های مبتنی بر ارزش تبدیل شوند.” MobiHealthNews. “هدف ما این است که در درجه اول بر تقویت رابطه بین پزشکان مراقبت های اولیه و بیمارانشان تمرکز کنیم و پایه و اساس مراقبت مبتنی بر ارزش موفق را داشته باشیم.”

این شرکت به روش های مختلفی این کار را انجام می دهد. اولاً، این شرکت می‌تواند داده‌هایی در مورد بیماران، عملکرد، امور مالی و ثبت‌نام در اختیار پزشکان قرار دهد. این شرکت همچنین یک نهاد متحمل ریسک را با “مدل پرداخت منحصر به فرد” ارائه می دهد.

Vytalize Health به مشتریان خود یک کلینیک مجازی در خانه را ارائه می دهد که با همکاری مراکز درمانی به مدیریت جمعیت های پرخطر کمک می کند.

“We همچنین یک مدل منحصر به فرد از تمرین و اشتراک گذاری برای کمک دارد [clients] غوی گفت: زمان بیشتری را برای افراد در معرض خطر، اعم از پزشک، مدیران مطب، یا کارکنان مطب، صرف کنید تا این عمل عمدتاً برای تمرکز بر بیماران مسن فعال شود و به طور کلی در بین مطب ها نیز به آنها توجه و مراقبت بیشتری شود.

این شرکت در حال حاضر در ۱۶ ایالت فعالیت می کند و ۱۳۰۰۰۰ بیمار مدیکر را مدیریت می کند. در سال ۲۰۲۱، Vytalize Health MedPilot را برای مشارکت مالی بیماران خریداری کرده است.

ما قویاً به مراقبت مبتنی بر ارزش اعتقاد داریم به این معنا که احساس می کنیم این یک مدل بازپرداخت است که به پزشکان و سایر افراد در صنعت اجازه می دهد تا کار درست را توسط بیمار انجام دهند. اگر انگیزه ها را با اهداف هماهنگ کنید، همه چیز سر جای خودش قرار می گیرد.»

غاوی گفت که نوآوری های جدید در فناوری و داده ها، اجرای سیستم های مراقبت مبتنی بر ارزش را آسان تر کرده است.

هدف آن چیست؟

این شرکت قصد دارد از سرمایه جدید خود برای رشد استفاده کند.

ما فقط ۵۰ میلیون دلار در سری B جمع آوری کردیم و [we’re] در درجه اول از این بودجه برای ایجاد تیم، گسترش به بازارهای جدید و شروع ادغام فراتر از شیوه های مراقبت اولیه استفاده می شود.

بازار عکس فوری

Vytalize Health تنها شرکت سلامت دیجیتال نیست که به دنبال تغییر مراقبت از سالمندان در آینده است. در سپتامبر، ارائه دهنده مراقبت مختلط One Medical ارائه دهنده مراقبت های پزشکی Iora Health را به قیمت ۱.۴ میلیون دلار خریداری کرده است. این خرید به One Medical اجازه داد تا از روابط موجود با برنامه های Medicare Advantage، برنامه های Medicare و Medicare Direct Contracting سرمایه گذاری کند.

استارتاپ متمرکز بر مدیکر Devoted Health در سال ۲۰۲۱ بودجه ۱.۱۵ میلیارد دلاری را به منظور حمایت از گسترش خود در سراسر کشور اختصاص داد. علاوه بر این، EasyHealth، یک شرکت فناوری سلامت متمرکز بر مدیکر، ۱۳۵ میلیون دلار اعتبار و تامین مالی سهام را در ماه نوامبر ثبت کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر