استارت آپ اتوماسیون مستقر در لندن ۵۰ میلیون دلار در دور سری B جمع آوری می کندAutomata، یک شرکت اتوماسیون که به علوم زیستی در نوآوری، تشخیص و کشف در مقیاس کمک می کند، امروز اعلام کرد ۵۰ میلیون دلار (۳۶.۸ میلیون پوند) در بودجه سری B افزایش یافت.

این دور توسط Octopus Ventures با مشارکت سرمایه گذاران بازگشته Hummingbird، Latitude Ventures، ABB Technology Ventures، Isomer Capital و همچنین سرمایه گذاران استراتژیک از جمله In-Q-Tel رهبری شد.

چکار میکند

فناوری Automata Lab این شرکت به دانشمندان زندگی این امکان را می‌دهد تا با مقیاس‌بندی ظرفیت‌ها، زمان‌های چرخش را کوتاه‌تر کنند، و آنها را قادر می‌سازد تا زمان بیشتری را برای تجزیه و تحلیل‌های خود صرف کنند و هزینه‌ها را کاهش دهند. اخیراً با NHS شریک شده است و سیستم‌های آن توسط آزمایشگاه‌های آسیب‌شناسی NHS برای کمک به رفع مشکلات تشخیصی و ظرفیت بالا استفاده می‌شود. یکی از آزمایشگاه‌های NHS دارای ۴۰ ایستگاه کاملاً خودکار است.

Automata همچنین اتوماسیون را با سازمان‌های تحقیقاتی قراردادی، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و مؤسسات مراقبت‌های بهداشتی بلو چیپ توصیه و مستقر می‌کند.

این برای چه است

این سرمایه‌گذاری توسعه قابل توجهی از آزمایشگاه‌های Automata را برای دانشمندانی که در زمینه‌های تشخیصی، کشف دارو و بیوتکنولوژی در بریتانیا و فراتر از آن کار می‌کنند، ممکن می‌سازد.

عکس فوری از بازار

اتخاذ راه حل های خودکار برای افزایش بهره وری و کاهش ناکارآمدی در صنعت مراقبت های بهداشتی از زمان همه گیری کووید سرعت گرفته است.

نوتبل، دستیار پزشک با قدرت صوتی، یک دور سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری (۷۳.۶ میلیون پوندی) سری B را در نوامبر ۲۰۲۱ برای ابزارهای اتوماسیون خود برای مدیریت بالینی و گردش کار اعلام کرد. در همان ماه، شرکت اتوماسیون تماس مراقبت های بهداشتی Infinitus Systems یک دور سرمایه گذاری ۳۰ میلیون دلاری (۲۲ میلیون پوند) سری B را اعلام کرد.

همچنین در سال گذشته، شرکت اتوماسیون مراقبت های بهداشتی Olive یک دور ۴۰۰ میلیون دلاری (۲۹۴ میلیون پوند) را برای نرم افزار خود که وظایف اداری سازمان های مراقبت های بهداشتی را خودکار می کند، بست.

در همین حال در هند، Healthnet Global اخیراً یک سیستم هوشمند اتوماسیون اتاق بستری در بیمارستان AutoMaid را راه‌اندازی کرده است که دارای نظارت و تریاژ بیمار از راه دور است.

در رکورد

مصطفی السید، مدیرعامل اتوماتا گفت: «من واقعا هیجان زده هستم که چگونه این بودجه ما را در مرحله بعدی سفر موفق ما خواهد برد. در Automata ما همیشه به قدرت اتوماسیون برای پشتیبانی از کاربردهای مختلف به خصوص در مقیاس بزرگ اعتقاد داشته‌ایم. ما خوشحالیم که می‌بینیم کاربرانمان اتوماسیون را در مقیاسی اتخاذ می‌کنند که توانایی آنها را برای ارائه نوآوری بیشتر در علوم زیستی تغییر می‌دهد تا در نهایت به دنبال پیشرفت آنها سرعت بخشد.

برای مدت طولانی دانشمندان و پزشکان مجبور بوده‌اند با راه‌حل‌های آزمایشگاهی بیش از حد پیچیده کار کنند: تجهیزات و نرم‌افزار از هم گسیخته و تنظیم آن دشوار است، در حالی که راه‌حل‌ها اغلب برای آزمایشگاه‌هایی با ردپای جغرافیایی کوچک بسیار سفت و سخت و نامناسب هستند. فناوری نسل بعدی ما این را حل می کند.»

Jess McCreadie، مدیر فناوری سلامت در Octopus Ventures گفت: «قابلیت‌های روباتیک Automata واقعاً اولین در نوع خود هستند و این شرکت این را با تخصص عمیق در اتوماسیون و یک مدل تجاری بسیار مؤثر ترکیب کرده است که باعث ایجاد برتری نسبت به رقبا شده است. آزمایشگاه‌های اتوماتا نبوغ انسان را تسریع می‌کند، آزمایشگاه‌ها و دانشمندان را توانمند می‌سازد تا به نتایج ثابت سریع‌تر، در مقیاس بزرگ‌تر دست یابند و در نهایت بلندپروازی‌هایشان را ارتقا دهند.

ما خوشحالیم که این دور تامین مالی را رهبری کرده‌ایم، زیرا Automata دقیقاً با نوع شرکت بسیار نوآورانه‌ای که ما در آن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و حمایت می‌کنیم، نشان داده شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر