استفانی گریشام مدعی است که دونالد ترامپ اسناد طبقه بندی شده را در جیب ژاکت خود داشته است


سخنگوی سابق کاخ سفید مدعی شد که دونالد ترامپ را در دوران ریاست جمهوری خود دیده است که سوابق حساسی را در جیب کت خود حمل کرده است.

استفانی گریشام در مورد سوء استفاده ادعایی از اسناد طبقه بندی شده گفت USA Today او در حضور کارمندانی که مجوز امنیتی برای دیدن آنها نداشتند، چند سوابق ریاست جمهوری را در جیب کاپشن خود می گذاشت.

او به روزنامه گفت: «من دیده ام که او از سوابق ریاست جمهوری سوء استفاده کرده است. تهدید. این به امنیت ملی منجر نشد. اسناد

او این را گفت در حالی که ترامپ برای نگهداری اسناد مربوط به دوران ریاست جمهوری خود در خانه اش در مار-آ-لاگو، فلوریدا، با نظارت فزاینده ای مواجه است. آ واشنگتن پست در این گزارش همچنین آمده است که اف‌بی‌آی اسنادی در رابطه با قابلیت‌های هسته‌ای یک دولت خارجی ناشناس کشف کرده است.

اف‌بی‌آی اعلام کرد که ۱۱ جعبه اسناد طبقه‌بندی شده، از جمله برخی «اطلاعات محرمانه حساس» را جمع‌آوری کرده است.

خانم گریشام یکی از چندین مقام دولتی است که در بحبوحه مصادره اسناد طبقه بندی شده، نسبت به بی توجهی اتفاقی آقای ترامپ به پروتکل امنیت ملی ابراز نگرانی کرده است.

او قبلاً گفته بود که رئیس سابقش نسبت به اطلاعات طبقه بندی شده “بی دقتی” کرده و آن را به عنوان برنامه شخصی خود برای نشان دادن به مردم تلقی کرده است.

لئون پانتا، که در زمان روسای جمهور سابق باراک اوباما و بیل کلینتون خدمت می کرد، در حالی که از پروتکل امنیتی ضعیف پیرامون اسناد طبقه بندی شده از دست رفته انتقاد می کرد، گفت: «تعجب آور است.

او گفت: «به نظر می رسد که او کاملاً بی انضباط است. من فکر نمی‌کنم کسی (در دولت) وجود داشته باشد که احساس کند می‌تواند به این موضوع رسیدگی کند… باید افرادی از جامعه اطلاعاتی وجود می‌داشتند تا مطمئن شوند که این روند دنبال شده است.»

وی افزود: من این را شکست افرادی می دانم که باید برای ایمن سازی این مواد اقداماتی انجام می دادند.

لری فایفر، افسر ارشد سابق سیا در دولت جورج دبلیو بوش و مدیر ارشد سابق اتاق موقعیت کاخ سفید در دولت اوباما، گفت که از تصاویر اسناد طبقه بندی شده به دست آمده از خانه آقای ترامپ “وحشتناک” شده است. .

او گفت: «یک اشتباه بزرگ در کاخ سفید در دوران ترامپ رخ داد، به طوری که او با تمام این اسناد بیرون رفت بدون اینکه کسی زنگ خطر را قبل از رفتن او به صدا درآورد. لس آنجلس تایمز

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر