استفن جیک ویلیامز به خاطر تهدید به کشتن راستی‌آگاهان و مامور اف‌بی‌آی به دلیل «افترا» به ترامپ متهم شده است.


یکی از حامیان MAGA در کارولینای شمالی و خواننده مشتاق میهن پرستان به تهدید به کشتن یک مامور اف بی آی و همچنین بررسی حقایق برای بدنام کردن دونالد ترامپ متهم شده است.

استیون جیک ویلیامز، فروشنده بیمه ای که نقش جیک ویلیامز را بازی می کند، روز جمعه دستگیر شد و به تهدید به مرگ علیه یک افسر مجری قانون فدرال و تهدیدهای بین ایالتی متهم شد.

اگر مجرم شناخته شود، با بیش از یک دهه زندان مواجه خواهد شد.

ظاهراً آقای ویلیامز قول داده است که اعضای بنیاد اطلاعات خوب را به دلیل “بد نام کردن” رئیس جمهور سابق اعدام کند و پس از آن در ویدئوهای TikTok “F**K the FBI” تهدید به مرگ کرد. بهترین هر روز گزارش شده است.

در ۱۸ سپتامبر، آقای ویلیامز یک ایمیل تهدیدآمیز به سازمان غیرانتفاعی راستی‌آزمایی چپ‌گرا ارسال کرد و از اعضا خواست که «از هرگونه افترا و تهمت علیه جمهوری‌خواهان MAGA و دونالد ترامپ خودداری کنند».

“این خیانت است، یک عمل جنگی، و ما با شما چنین رفتار خواهیم کرد. شما بالاتر هستید.” [sic] در پایان ماه، یک سوت احضاریه بر روی خود چاپ کنید وگرنه من شخصا شما را تعطیل خواهم کرد.

یک وکیل بنیاد اطلاعات خوب ایمیل تهدید آمیز را به FBI فرستاد و ماموران FBI را به خانه خود در شهر روستایی Stocksdale فرستاد.

آقای ویلیامز چندین بار افسر را شلخته خطاب کرد و گفت: “من تو را بیرون می آورم.”

او شروع به “فریاد زدن از پنجره ماشین” به سمت ماموران کرد و “عصبانی و خصمانه باقی ماند”.

او بعداً در واکنش به بازدید ماموران از خانه اش، ویدئویی از اف بی آی منتشر کرد و ادعاهای آقای ترامپ در مورد “فساد” در اف بی آی را تکرار کرد و گفت همه ماموران “مبارزان دشمن” هستند.

من تک تک شما را می کشم، سوار ماشین هایتان می شوم، می فرستمتان به مقر و کارتان تمام می شود… آنها کاملاً از کنترل خارج شده اند. جلوی آنها بایستید، با آنها بجنگید، در چشم به آنها شلیک کنید.» او در این ویدئو می گوید.

جلسه بازداشت او در ۲۳ نوامبر.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر