استقبال از ناخواسته: راهی به سوی خوشبختی


ارائه شده توسط: فرن لاروکا

در مدیتیشن و در زندگی روزمره ما، سه ویژگی اساسی وجود دارد که می‌توانیم آنها را پرورش دهیم، توسعه دهیم و آشکار کنیم: ظرافت، ملایمت، و توانایی رها کردن. ما قبلاً اینها را داریم، اما آنها می توانند بالغ شوند. نوعی سوء تفاهم معصومانه وجود دارد که همه ما در آن سهیم هستیم، چیزی که می توان آن را برگرداند و تصحیح کرد و دید که انگار در یک اتاق تاریک هستیم و شخصی به ما نشان داده که کلید چراغ کجاست. گناه نیست که در اتاق تاریک هستیم. این فقط یک موقعیت بی گناه است، اما چقدر خوش شانس است که یک نفر به ما نشان داد که کلید چراغ کجاست. زندگی ما را تا حد زیادی روشن می کند. می‌توانیم شروع به خواندن کتاب کنیم، چهره‌های یکدیگر را ببینیم، رنگ‌های دیوارها را ببینیم و از خزیدن حیوانات کوچک در داخل و خارج از اتاق لذت ببریم.

دقت، مهربانی و انفاق

به همین ترتیب، اگر محدودیت‌های خود را وضوح، دقت، ملایمت، خوش‌قلبی و مهربانی ببینیم، و سپس بتوانیم کاملاً رها شویم و بیشتر باز شویم، شروع به کشف این می‌کنیم که دنیای ما بزرگ‌تر و با طراوت‌تر است. و فوق العاده از آنچه قبلاً متوجه شده بودیم. به عبارت دیگر، کلید احساس کامل بودن و کمتر بسته بودن و بسته بودن این است که بتوانیم ببینیم کی هستیم و چه می‌کنیم.

اشتباه بی‌گناهی که ما را در سبک خودمان از جهل، سنگدلی و تعطیلی نگه می‌دارد، این است که هرگز تشویق نمی‌شویم تا چیزهای بدیهی را با مهربانی ببینیم.

در عوض، نوعی سوء تفاهم اساسی وجود دارد که ما باید سعی کنیم بهتر از آنچه که هستیم باشیم، سعی کنیم خودمان را بهتر کنیم، سعی کنیم از چیزهای دردناک دور شویم، و اگر فقط می توانستیم یاد بگیریم که چگونه از چیزهای دردناک دور شویم. خوشحال باش. این سوء تفاهم ساده و معصومانه ای است که همه ما در آن سهیم هستیم و می تواند ما را ناراضی کند.

ذهن های باز و دل های باز

میانجیگری به معنای دیدن واضح بدنی است که داریم، ذهنی که داریم، موقعیت محلی که داریم، شغلی که داریم و افراد زندگیمان. این در مورد این است که ببینیم چگونه به همه این چیزها واکنش نشان می دهیم. این است که احساسات و افکارمان را همانطور که الان هستند، در همین لحظه، در همین اتاق، روی همین صندلی ببینیم. این در مورد این است که سعی نکنیم آنها را از بین ببریم، سعی نکنیم از آنچه هستیم بهتر شویم، بلکه فقط با دقت و مهربانی به وضوح ببینیم. در طول این تمرین مدیتیشن، ما مهربانی، ظرافت ذاتی و توانایی رها کردن ذهن‌های کوچک را توسعه خواهیم داد، یاد می‌گیریم چگونه با افکار و احساسات خود، با تمام افرادی که در دنیای خود ملاقات می‌کنیم، باز شویم و چگونه ذهن خود را باز کنیم. قلبها. – استخراج از عشق ملایم بیداری – پیما کدرون

بروشور استقبال ناخواسته: مسیری به سوی خوشبختی اولین بار در Los Altos – FIT Trainers منتشر شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر