استقلال و بیکان در نیمه اول به تساوی رسیدندبه گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، تیم های استقلال و بیکان از هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های ایران از ساعت ۱۹ امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.

داوری این مسابقه بر عهده «معود فنادی فر» با کمک «کهران نجفی» و «یعقوب سخدان» است.

استقلال برای ماندن در کورس قهرمانی به سه امتیاز نیاز دارد و شاگردان ریکاردو سابینتو نمی خواهند در تهران و جلوی هواداران خود امتیازی از دست بدهند.

بکان که در این فصل عملکرد خوبی داشته است نمی خواهد به استقلال ببازد، آنها به خوبی می دانند که با غلبه بر آبی ها به رده دوم جدول صعود خواهند کرد که اتفاق بزرگی برای آنهاست.

دقایق حساس:

دقیقه هفتم: ارسال زیبای ابوالفضل جلالی از جناح چپ با ضربه سر آرش رضوند همراه شد و توپ این بازیکن با انحراف جزئی از کنار دروازه به بیرون رفت.

قیقه ۲۶: ساسان حسینی از فاصله ۳۰ متری شوت خوبی را به سمت دروازه استقلال زد که توپ از کنار دروازه سیدحسین حسینی عبور کرد.

دقیقه ۲۹: ضربه فنی آرش رضاوند که در این دیدار سریع و پرانگیزه ظاهر شد، جایی در چارچوب دروازه محمد النصیری نداشت.

دقیقه ۳۳: بیمان بابایی مدافع بیکان با حرکت فنی خود از بازی حذف شد و با دروازه بان بیکان به تقابل رفت و توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۴۰: محمد محبی در تقابل تک به تک با دروازه بان بکان و شوت زنی قرار گرفت که توپ به محمد ناصری برخورد کرد و در حالی که می خواست وارد دروازه خودروسازان تهران شود، نوروزی فرد در برنامه قرار گرفت و ضربه ای زد. گوشه.

پیکربندی استقلال:

سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، ابوالفضل جلالی، کوین یاماگا، روزپی چیشمی، آرش رضوند، مهدی مهدی پور، مهدی کایدی، محمد محبی، پیمان بابایی.

پیکربندی پیکان:

محمد نصری، دانیال جهانبخش، سامان فلاح، بهروز نوروزی فرد، غلامرضا ثابت ایمانی، ساسان حسینی، منصور باقری، امیر طاهر، محمد جواد آزاده، مجتبی قدمست، محمدمهدی لطفی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر