استیسی آبرامز امتناع سال ۲۰۱۸ خود از تسلیم شدن را با ادعاهای کمپین ترامپ مقایسه می کند.


استیسی آبرامز دموکرات مقایسه بین امتناع وی از چشم پوشی از انتخابات فرمانداری جورجیا در سال ۲۰۱۸ و ادعای دونالد ترامپ برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ دوشنبه شب را رد کرد.

آبرامز به ۱۹ نیوز گفت: «اشتباه» است که او را با ترامپ مقایسه کنیم زیرا او به جای «نتایج تقلبی» درباره «رسیدن» به صندوق رای صحبت می‌کند.

در همین حال، شانس این فعال ترقی خواه برای برنده شدن کرسی در سال ۲۰۲۲ اندک به نظر می رسد – نظرسنجی جدید آتلانتا ژورنال-قانون اساسی نشان داد که آبرامز با هشت درصد از نامزد جمهوری خواهان پیشتاز است.

در سال ۲۰۱۸، او کمپ آبرامز را در عمارت فرماندار در آتلانتا با ۱.۴ درصد شکست داد.

آبرامز حاضر نشد رقابت را کنار بگذارد، موضعی که او بارها در طول سالیان متمادی آن را تایید و از آن دفاع کرده است.

در حالی که تصدیق کرد که کمپ اکنون فرماندار جورجیا است، پیشنهاد کرد که برای سرکوب حضور رای دهندگان در سمت خود به عنوان وزیر امور خارجه در آن زمان – سمتی که بر انتخابات سراسری ایالت نظارت می کند- نیز اقدام کند. او در سال ۲۰۱۹ از او شکایت کرد و استدلال کرد که مقامات جمهوری خواه ایالت ساحل انتخاب او را “سوء مدیریت” کرده اند.

آبرامز گفت: «پرونده‌ای که در سال ۲۰۱۸ مطرح کردم، من را داور نخواهد کرد. هیچ دعوی قضایی نمی تواند نتیجه انتخابات را تغییر دهد یا تغییر دهد.»

یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که برایان کمپ، فرماندار جمهوری‌خواه جورجیا، کمتر از 50 روز مانده به انتخابات میان‌دوره‌ای، 8 درصد از استیسی آبرامز دموکرات برتری دارد.

یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که برایان کمپ، فرماندار جمهوری‌خواه جورجیا، کمتر از ۵۰ روز مانده به انتخابات میان‌دوره‌ای، ۸ درصد از استیسی آبرامز دموکرات برتری دارد.

حرف من این بود که دسترسی به انتخابات معیوب بود و من از پذیرش سیستمی که به شهروندان اجازه دسترسی به آن را نمی دهد، خودداری می کنم. این بسیار متفاوت از کسی است که ادعای یک نتیجه تقلبی را دارد.

او سپس جمهوری‌خواهانی را که او را متهم به انتقاد از ترامپ به اتهامات بی‌اساس کلاهبرداری در سال ۲۰۲۰ کرده‌اند، انتقاد کرد و در عین حال گفت که سال ۲۰۱۸ از او دزدیده شده است.

آبرامز گفت: «چالش این است که مردم همیشه زبانی را که می خواهند بیان کنند انتخاب کنند. و من عذرخواهی می کنم که مردم فقط می توانند به چهار ثانیه سخنرانی گوش دهند و نه ۱۵ ثانیه کامل.”

اما آنچه به نظر من بسیار مهم است این است که به خودمان اجازه ندهیم دسترسی را با نتیجه اشتباه بگیریم.

آلیسا فره گریفین، دستیار سابق ترامپ، هفته گذشته آبرامز را به خاطر گفتن این که نمایش «پیروز نشد» در رقابت – تقریباً سه سال بعد، تحسین کرد. گریفین به او گفت: «تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که از اعتراف صریحت به اینکه برنده نشدی متشکرم.

انجمن فرمانداران جمهوری خواه به DailyMail.com گفت که این یک “تلاش خنده دار برای بازنویسی تاریخ” بود.

در سال ۲۰۱۸، استیسی آبرامز با صدای بلند به تمام گرجستان اعلام کرد: “من نمی توانم تسلیم شوم.” مدی اندرسون، دبیر مطبوعاتی منطقه‌ای لیگ گفت: «تلاش‌های مضحک او برای بازنویسی تاریخ به راحتی با سخنان او در ویدیو تناقض دارد.

آبرامز تفاوت بین ادعاهای خود و ترامپ را در مصاحبه ای توضیح داد:

آبرامز تفاوت ادعاهای خود و ترامپ را در مصاحبه ای توضیح داد: نظر من این است که دسترسی به انتخابات ناقص بود و من از پذیرش سیستمی که به شهروندان اجازه دسترسی به آن را نمی دهد خودداری می کنم. این بسیار متفاوت از کسی است که ادعای یک نتیجه تقلبی را دارد.

او پس از باخت 1.4 درصدی مقابل کمپ در سال 2018 در یک مسابقه مجدد مقابل کمپ (تصویر) حضور دارد.

او پس از باخت ۱.۴ درصدی مقابل کمپ در سال ۲۰۱۸ در یک مسابقه مجدد مقابل کمپ (تصویر) حضور دارد.

“توصیه من به آبرامز این است که در MSNBC و The View، دو شریکی که مایلند سعی کنند در مورد سابقه او به رای دهندگان در جورجیا دروغ بگویند، بماند.”

در همین حال، کمتر از ۵۰ روز تا روز انتخابات باقی مانده است، نظرسنجی روز سه شنبه نشان داد که برتری کمپ نسبت به آبرامز افزایش یافته است.

۵۰ درصد از پاسخ دهندگان واجد شرایط گفتند که از فرماندار حمایت می کنند، در حالی که این رقم برای آبرامز ۴۲ درصد است.

و ۵۴ درصد گفتند که با شغل کمپ به عنوان فرماندار موافق هستند.

در گرجستان، کاندیداها برای جلوگیری از دور دوم، به اکثریت – نه کثرت – نیاز دارند.

نظرسنجی روز سه‌شنبه ژورنال-قانون اساسی آتلانتا برای دموکرات‌ها در این ایالت به طور کلی نوید بدی دارد.

در رقابت سنا که سناتور دموکرات بود. رافائل وارناک که پس از پیروزی در انتخابات ویژه ژانویه ۲۰۲۱ به دنبال یک دوره کامل است، پس از هرشل واکر جمهوری خواه، مورد علاقه ترامپ است.

واکر ۴۶ درصد از تایید را دارد، در حالی که وارنیک ۴۴ درصد.

بیشتر بخوانید: اخبار جهان سرگرمی اخبار سلبریتی ها
۲۴۷

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر