اسپای یورکشایر مستقر در هلمزلی از فضای سلامتی مجلل پرده برداری می کند


Yorkshire Spa Retreat قرار است در ماه آینده یک آبگرم الهام گرفته از طبیعت را به عنوان بخشی از تجربه پارک این استراحتگاه راه اندازی کند.

آبگرم ۱۰۰۰۰ فوت مربعی الهام گرفته از طبیعت بخشی از توسعه اخیر ۴.۵ میلیون پوندی آبگرم یورکشایر برای اقامتگاه های تفریحی لوکس، یک بار و رستوران است.

اسپا در ۳۱ اکتبر افتتاح می شود، جایی که مهمانان به امکاناتی مانند سونای نمک هیمالیا، استخر آب درمانی، اتاق بخار گیاهی، سالن استراحت گیاهی، و یک گنبد بزرگ آرامش برای یوگا، پیلاتس و مدیتیشن دسترسی خواهند داشت.

استخر طبیعی در فضای باز مانند یک دریاچه کوهستانی خنک است، آب خنک و گوارا دارای فواید ضد التهابی و جوان کننده است.

منوی درمان گسترده شامل طیف وسیعی از ماساژهای کامل بدن، درمان های صورت و زیبایی و همچنین بسته های اسپا سفارشی مانند روز آیینی یورکشایر – دو درمان آبگرم لوکس، دسترسی به امکانات رفاهی و یک وعده غذایی دو وعده است.

کاس ویلسون، مدیر اسپا، گفت: “تیم ما مجموعه ای شگفت انگیز از درمان ها را ایجاد کرده است که به مهمانان ما اجازه می دهد واقعاً استراحت کنند. ما برای الهام گرفتن به حومه اطراف خود نگاه می کردیم و من نمی توانم منتظر اولین مهمانانمان باشم تا آن را امتحان کنند. آنها قبل از رفتن به اتاق درمان برای ماساژ صورت یا طبیعت، به جریان آب استخر آب درمانی گوش می دهند.»

علاوه بر تجربه اسپا، رستورانی به نام The Dome در محل وجود دارد که پذیرای مهمانان و غیر مهمانان است و یک تجربه آشپزی لذیذ را ارائه می دهد که می توان شبانه روز از آن لذت برد. طیف گسترده ای از گزینه های غذاخوری با محصولات محلی مناسب برای تمام خانواده ارائه می دهد.

مایلز دیورست، مدیرعامل این شرکت، گفت: “ما از ارائه این فضای لوکس برای ایجاد یک تجربه اسپا بر خلاف هر فضای دیگری خوشحالیم.” اسپا با دقت طراحی شده و مجهز به امکانات الهام گرفته از طبیعت است تا آرامش و آرامش را برای مهمانان ما فراهم کند و همچنین چیزی واقعاً جدید و هیجان انگیز را برای مهمانان و مردم محلی فراهم کند.

این آبگرم لوکس واقع در هلمزلی در حومه شمال یورکشایر مورز، نوید یک تجربه خاص را می دهد که دنیای طبیعی را با اقامتگاه های تفریحی لوکس، گزینه های غذاخوری آگاهانه و یک مرکز سلامتی ترکیب می کند.

این خلوتگاه آرام که در بیش از ۱۱ هکتار از باغ‌های غول‌پیکر یورکشایر قرار دارد، مکانی عالی برای استراحت و استراحت در حومه شهر به مسافران ارائه می‌کند.

از www.yorkshire-spa-retreat.co.uk دیدن کنید و در خبرنامه ما ثبت نام کنید تا درباره استراحتگاه آبگرم یورکشایر بیشتر بدانید، یا برای رزرو اقامت خود از وب سایت Hoseasons دیدن کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر