اسپری از ابزار خود ارزیابی سلامت حرکت رونمایی کرداسپری، توسعه‌دهنده فن‌آوری‌های فیزیاتری از هند، جدیدترین ابزار خود را راه‌اندازی کرده است که امکان ارزیابی خودآمادگی فرد برای شرکت در فعالیت‌های بدنی را فراهم می‌کند.

در مورد چیست

پلت فرم دیجیتال آن ارزیابی جامعی از تحرک و انعطاف پذیری افراد و همچنین سطح قدرت و استقامت آنها ارائه می دهد. ابتدا اطلاعات اولیه در مورد سلامت حرکت کاربر را جمع آوری می کند و سپس با استفاده از بینایی کامپیوتری، حرکات بدن آنها را از طریق دوربین ضبط می کند.

اسپری در بیانیه مطبوعاتی توضیح داد که نتایج را می توان بر اساس فعالیت برنامه ریزی شده کاربر سفارشی کرد، به طوری که ماتریس یک گلف باز با یک کارگر میز متفاوت باشد. نتایج همچنین همراه با مقایسه با داده های سلامت جمعیت گسترده تر تولید می شود.

علاوه بر این، متخصصان بهداشتی وابسته از آکادمی آموزش عالی Manipal (MAHE) می‌توانند ارزیابی‌های مشتق شده دیجیتالی کاربران را تأیید کنند. Spry و MAHE در تحقیق در مورد تأثیر سلامت دیجیتال بر نتایج بیمار و توسعه درمان دیجیتال با یکدیگر همکاری می کنند.

چرا مهم است

بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، بیش از ۲.۴ میلیارد نفر در سراسر جهان با شرایط سلامتی زندگی می کنند که از توانبخشی بهره می برند. با این حال، ارائه دهندگان کافی برای پاسخگویی به این تقاضای بالقوه عظیم وجود ندارد و تنها ۲.۱ میلیون پزشک در سراسر جهان در دسترس هستند. این شکاف در میان اقشار متوسط ​​و کم درآمد بیشتر مشهود است که ۶۵ درصد افراد به دلیل محدودیت زمانی و مشکلات پوشش بیمه ای از درمان های توانبخشی چشم پوشی می کنند.

اسپری ادعا می کند که دسترسی به توانبخشی را از طریق جدیدترین پیشنهاد خود بهبود می بخشد، که برای افرادی در نظر گرفته شده است که با مشکلات اسکلتی عضلانی سر و کار دارند و کسانی که می خواهند آمادگی بدن خود را برای شرکت در فعالیت های فیزیکی خاص درک کنند. بریرج بوپتانی، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Spry، گفت: «با ارائه یک درب ورودی قابل دسترس و مقرون به صرفه برای تمام مسائل مربوط به MSK آنها، ما فرصتی برای ارتقای اساسی کیفیت زندگی آنها ارائه می دهیم.

روند بزرگتر

اسپری ایمن شد ۳ میلیون دلار در دور بودجه اولیه در دسامبر. درآمد حاصل از آن، راهبرد بازار آن برای ورود به بازار ایالات متحده را تامین می کند. استارت‌آپ MSK به‌خاطر سیستم ابری پرچم‌دار خود که به پزشکان فیزیوتراپی در مدیریت عملکردهای بالینی و اداری خود، از برنامه‌ریزی گرفته تا دریافت بیمار و ارتباطات، ارزیابی‌ها، EMR، برنامه‌های ورزشی خانگی، ردیابی پایبندی و مدیریت چرخه زندگی بیمار کمک می‌کند، شناخته شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر