اطلاعات ایران ۱۰ عامل داعش وفادار به اسرائیل را دستگیر و حملات تروریستی را خنثی کردند


وزارت اطلاعات ایران اعلام کرد که نیروهای ایرانی ۱۰ نفر از اعضای سازمان تروریستی تکفیری مرتبط با رژیم صهیونیستی را که قصد انجام عملیات تروریستی علیه مراسم ختم سومین امام شیعیان در سراسر کشور را داشتند، دستگیر کردند.

این وزارتخانه در بیانیه‌ای اعلام کرد که تروریست‌های تکفیری صهیونیستی طی سه روز گذشته قبل از شروع حملات خود دستگیر شده‌اند.

در این بیانیه آمده است: رژیم اسرائیل که هفته گذشته در بمباران یک مکان حساس در ایران ناکام بود، سعی کرد با استفاده از «تیم های تکفیری – داعش»، عملیات تروریستی را با هدف قرار دادن مراسم عزاداری امام حسین (علیه السلام) انجام دهد. ). استفاده کنید.

این تروریست ها از مبادی ورودی به ایران یعنی عراق و ترکیه تحت کنترل اطلاعات ایران بودند و در مناطق غرب و جنوب کشور دستگیر شدند.

وزارت اطلاعات به رژیم اسرائیل و «عوامل تکفیری، داعش و جدایی‌طلبان تروریست» آن هشدار داد که تلاش‌های ناموفق آنها با «پاسخ کوبنده» اطلاعات ایران مواجه خواهد شد.

در این بیانیه آمده است: تمامی مواد منفجره، وسایل ارتباطی و سلاح های حامل تروریست ها کشف و ضبط شد و در جریان دستگیری دو نفر از پرسنل ایرانی مجروح شدند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر