افزایش آگاهی در مورد COVID-19 برای هر کسی که در شورای شهر، هیئت مدرسه یا هیئت مدیره پارک کار می کند – اخبار فناوری


درست مانند گرم شدن کره زمین، کووید-۱۹ این پتانسیل را دارد که خود را به مناطق غیرمنتظره تبدیل کند.

نوامبر گذشته، بحران اقلیمی – به شکل بخار آب بیشتر در جو – استان را در سیل های هولناک فرو برد.

این بزرگراه ها را بشویید و حجم عظیمی از کار را برای وزارت حمل و نقل و زیرساخت ایجاد کنید.

بدترین رودخانه جوی صنعت کشاورزی در Abbotsford را برای مدت طولانی ویران کرد و خسارت زیادی به جوامع مریت و پرینستون وارد کرد.

افرادی که برای مناصب سیاسی در همه سطوح شرکت می کنند واقعاً باید بدانند چرا جو در حال خراب شدن است تا بتوانند تصمیمات درستی در مورد آینده خود بگیرند.

همین امر در مورد COVID-19 نیز صادق است. این امر قبلاً در بخش هنر و سرگرمی و سایر صنایع ویران کرده است.

اگر نمی دانید COVID-19 چگونه گسترش می یابد یا اصول اولیه علم آئروسل را نمی دانید، اگر عضو هیئت مدیره پارک ونکوور، هیئت مدرسه یا شورای شهر باشید، نابینا هستید.

اکنون می توانم خطوط مبارزات سیاسی آینده شهرداری را در ونکوور ببینم.

در حال حاضر یک بحث داغ در مورد چگالی وجود دارد، از جمله در جریکو. دیگران این سوال را مطرح می کنند که آیا مسکن با سرعتی سریع ساخته می شود تا جمعیت رو به رشدی را در خود جای دهد.

برخی می خواهند به شدت در مورد بودجه پلیس بحث کنند. شهردار کندی استوارت گفت که تصمیم اخیر منطقه ای کنترل این منطقه را از شهر سلب کرده است.

دیگران می خواهند برای امنیت عمومی کمپینی کنند.

اینها همه مسائل مهمی است. اما تاکنون، تمرکز زیادی روی COVID-19 ندیده‌ام. سوسیال دموکرات‌ها تنها کسانی بودند که خواستار کنترل محلی بیشتر بر پاسخ به همه‌گیری شدند.

یک چیز واضح است – تصمیم دولت شهرستان برای برداشتن ماسک از داخل ساختمان، پتانسیل واقعی برای ظهور به عنوان یک موضوع در انتخابات هیئت مدیره مدارس را دارد.

آنها مانند نامزدهایی خواهند بود که برای بازگشت ماسک در مدارس دولتی بحث می کنند. به عنوان یک صاحب کسب و کار، هیئت مدیره ونکوور این اختیار را دارد که دقیقاً این کار را انجام دهد.

همین اختیار برای هیئت پارک‌ها و تفریحات ونکوور و هیئت کتابخانه عمومی ونکوور و شهر ونکوور اعمال می‌شود.

هر کسی که در انتخابات شهرداری پیروز شود در شورای شهر TransLink خواهد بود. در آن صورت، شهردار می تواند استدلال کند که دستور ماسک باید به سیستم حمل و نقل بازگردانده شود.

تا کنون، شهردار استوارت این کار را نکرده است، اگرچه حامیان دستورات ماسک معتقدند که او می تواند با محافظت از مسافران و حاملان در برابر ویروس هوابرد جان انسان ها را نجات دهد.

من درک می کنم که پرداختن به یک سری مسائل مختلف برای سیاستمداران بسیار دشوار است. این امر به ویژه در مورد نامزدهای اولین بار که جلسات توجیهی منظم کارکنان را دریافت نکرده اند صادق است.

برای افزایش سواد کاندیداهای COVID-19، من نکات زیر را ارائه می‌دهم و سپس به هشت مقاله علمی پیوند می‌دهم.

تا اکتبر، اگر بریتیش کلمبیا به کشف ماسک در داخل ساختمان ادامه دهد، کووید-۱۹ بدون شک یک چالش بزرگ سیاست عمومی باقی خواهد ماند.

اگر اقتصاد را خنثی کند زیرا افراد زیادی از کار خود مرخصی می گیرند، در قلب صحنه خواهد بود. این به معنای افزایش تعداد مرگ و میر و معلولیت ناشی از این بیماری نیست.

نوع ۱: تشخیص COVID-19 در هوا

نامزدها باید توجه داشته باشند که گروه زیادی از رای دهندگان تحصیل کرده هستند که متقاعد شده اند که سلامت ساحل ونکوور و مسئول بهداشت استان با کاخ سفید و مدیر بهداشت عمومی کانادا، دکتر دکتر، مخالف هستند. ترزا تام، در مورد چگونگی انتقال COVID-19.

این ممکن است برای برخی از خوانندگان این ستون شوکه کننده باشد – به ویژه آنهایی که روی مسائل شهرداری تمرکز می کنند و در مورد کووید-۱۹ سر و صدا ایجاد نکرده اند.

دکتر. تام و کاخ سفید نظر دانشمندان آئروسل را پذیرفته‌اند که اصرار دارند مسیر اصلی بیشتر عفونت‌های کووید-۱۹ از طریق هوا است. در نتیجه، آنها طرفداران بزرگ ماسک هستند.

مقامات بهداشت عمومی در ونکوور و در سطح دولت استانی رازداری را حفظ نمی کنند – و هیچ مدرک واقعی برای پذیرش یافته های چهار مقاله ذکر شده در زیر ارائه نکرده اند.

آئروسل مفهومی است که درک آن دشوار است. این اسلاید که توسط نویسنده دو مقاله زیر، خوزه لوئیس خیمنز، لیتولوژیست آئروسل دانشگاه کلرادو ارائه شده است، به توضیح چیستی آنها کمک می کند.

خوزه لوئیس خیمنز

مقالات پیشنهادی:

“ده دلیل علمی برای حمایت از انتقال SARS-CoV-2 از طریق هوا”. لانست (۱۵ آوریل ۲۰۲۱)

“کاهش انتقال SARS-CoV-2 از طریق هوا” مجله انجمن پزشکی کانادا (۸ ژوئن ۲۰۲۱)

“انتقال ویروس های تنفسی از طریق هوا”. علوم پایه (۲۷ اوت ۲۰۲۱)

“ارتدوکس، توهم And Playing Science: A Purdue Analysis of Infection Control in COVID-19 (اپیزود ۳)، Wellcome Open Research (22 اکتبر ۲۰۲۱)

ویدیوی بیماری عروقی در مورد COVID-19 که به دلیل عفونت ویروسی در رگ های خونی نیست

ویدئو: “بیماری عروقی در COVID-19 به دلیل عفونت ویروسی عروق خونی نیست”
موسسه علوم بیولوژیکی مولکولی

نوع ۲: COVID-19 فقط یک بیماری تنفسی نیست

اگر چیزی دکتر منتقد را اذیت می کند. حامیان فنی و مقامات بهداشتی همچنان از COVID-19 به عنوان “بیماری تنفسی” یاد می کنند.

گروه‌هایی مانند Protect Our Province BC و Safe Schools Coalition BC به شواهدی اشاره می‌کنند که در مقالات بررسی‌شده توسط همتایان منتشر شده است مبنی بر اینکه COVID-19 در واقع یک بیماری عروقی است که برای اولین بار به عنوان یک بیماری تنفسی ظاهر شد.

در تعداد بسیار کمی از موارد، این می تواند عواقب جدی برای سیستم عصبی، گردش خون و اندام های داخلی داشته باشد. تعداد فزاینده ای از مطالعات این موضوع را با اثرات SARS-CoV-2 بر عملکرد سیستم ایمنی مرتبط می دانند.

مقالات پیشنهادی:

پیامدهای سیستم عصبی COVID-19، علوم پایه (۲۰ ژانویه ۲۰۲۲)

“COVID-19 – بیماری عروقی”، دستورالعمل های پزشکی قلب و عروق (۳۱ ژانویه ۲۰۲۱)

“پیامدهای طولانی مدت قلبی عروقی COVID-19″، طب طبیعت (۷ فوریه ۲۰۲۲)

سلول های اندوتلیال به طور مولد با SARS-CoV-2 آلوده نمی شوند. ایمونولوژی بالینی و ترجمه (۲۴ اکتبر ۲۰۲۱)

مقالات بیشتری در مورد COVID-19 در مجلات مختلف منتشر شده است. نکته کلیدی این است که بدانیم این یک رشته علمی در حال تکامل است و نباید به سادگی به یک صدا تکیه کرد، مانند یک دکتر. بنیانگذار هنرهای ونکوور یا سلامت ساحل، به عنوان تنها منبع اطلاعات.

تا کنون، اکثریت قریب به اتفاق MLA ها، شهرداران، شوراهای شهر، کمیسران پارک ها و مدیران مدارس با مقامات محلی بهداشت عمومی ارتباط داشته اند و معتقدند که این به معنای “پیروی از علم” است.

اما همه معتقد نیستند که این مسئولین علم را دنبال می کنند چه برسد به خواندن آن.

باید به خاطر داشته باشیم که کووید-۱۹ همیشه در جایی ظاهر می‌شود که کمتر انتظار می‌رود – در بحبوحه بحث‌های انتخابات محلی در پاییز.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر