التون جان آخرین کنسرت کانادایی – سپتامبر مگ را اجرا کرد


طرفداران التون جان در ونکوور در طول روز شنبه در حالی که خواننده و نوازنده معروف به “Rocket Man” در کانادا به عنوان بخشی از تور خداحافظی که قرار بود در اواسط سال ۲۰۲۳ به پایان برسد، لباس پوشیدند و آواز خواندند. آنها در کانادا اجرا کردند.

جان، ۷۵ ساله، دو برنامه را در روزهای جمعه و شنبه در BC Place در ونکوور اجرا کرد، آخرین تاریخ کانادایی برای خداحافظی او با Yellow Brick Road: The Final Tour.

عصر بخیر ونکوور! او پس از افتتاحیه روز شنبه آواز خواند. پنی و هواپیما قسم می خورم – فحش می دهم آزادی فیلادلفیا.

“امشب خاص ترین شب است زیرا آخرین نمایش ما در ونکوور و آخرین نمایش ما در کانادا است، بنابراین بهتر است آن را به شبی فراموش نشدنی تبدیل کنیم.”

جان با لباس قطار مشکی پولک دار روی صحنه رفت. عینک صورتی با بدلیجات همسان زده بود.

بسیاری از هزاران طرفدار در PC Place لباس‌های درخشان، دروازه‌های پردار، و عینک‌های آفتابی بزرگ می‌پوشیدند – ظاهری که این هنرمند در طول نیم قرن زندگی حرفه‌ای خود داشته است.

صفحه کنسرت با التون جان.
التون جان جمعه ها در BC Place در ونکوور اجرا می کند. (وب سایت PavCo/BC)

او از سال ۱۹۶۹ ۳۱ آلبوم منتشر کرده است که بسیاری از آنها با ترانه سرا برنی توبین نوشته شده است. یکی از بزرگترین موفقیت های این دو نفر بود مرد موشکی در سال ۱۹۷۲

در اینجا آنچه طرفداران ونکوور در مورد موسیقی او می گویند و اینکه چگونه زندگی آنها را شکل داده است:

دو نفر با لباس ملوانی.
Tuscon Pearl، سمت راست، و Keri Pearl از Oliver، BC برای تماشای Elton John در PC Place در روز شنبه آمدند. (چاد پاوسون/سی بی سی)

“او یک نماد است”

آهنگ افتتاحیه جان شنبه شب، توسان پرل ۳۹ ساله را که برای دیدن نمایش در کنار الیور رانندگی کرد، خوشحال کرد. او گفت پنی و هواپیما آهنگ جان مورد علاقه اوست.

او گفت: «این یک نماد است.

او گفت این کنسرت که اعلام شد آخرین کنسرت جان در کانادا است، یک فرصت یک بار در زندگی بود. همسر او، کری پرل، ۴۰ ساله، گفت که آنها اغلب بلیت نمی خرند یا به کنسرت سفر نمی کنند، اما این یک ضرورت بود.

این التون جان است. من عاشق التون جان هستم. او مورد علاقه من است، من موسیقی او را دوست دارم، او سبک عالی دارد.

کری پرل گفت که زمانی که او و همسرش فرزندانشان را بزرگ می کردند، آنقدر به آهنگ های جان گوش می داد که پسر بزرگش نام یکی از گربه هایشان را به نام التون جان گذاشت.

یک خانواده کامل با عینک آفتابی لوکس.
جان کوبوس، ۸۱ ساله، با ۱۵ عضو خانواده از سراسر شهرستان برای دیدن نمایش التون جان در روز شنبه آمد. (چاد پاوسون/سی بی سی)

عشق نسلی به «مرد موشکی»

جان کوبوس، ۸۱ ساله، و ۱۵ عضو خانواده اش، همه از سراسر بریتیش کلمبیا و آلبرتا، برای دیدن نمایش التون جان در ونکوور آمدند.

کوبوس، که در پنتیکتون زندگی می کند، یک تی شرت رنگارنگ، یک چوب روشن به گردن و یک عینک آفتابی بزرگ و صورتی پوشیده بود. او گفت که در تمام عمرش از طرفداران جان بود اما هرگز اجرای زنده او را ندیده بود.

او درباره حضور در آخرین کنسرت جان در کانادا گفت: «این خیلی معنی دارد.

وقتی از او درباره آهنگ مورد علاقه اش پرسیدند، او گفت: “من همه آنها را دوست دارم” و موسیقی، اجرا و لباس جان را “کمی متفاوت” توصیف کرد.

دو دختر با لباس های شیک.
Lexi Bender، سمت راست، و دوستش Emma Major، سمت چپ، از Abbotsford، بریتیش کلمبیا، برای تماشای اجرای التون جان در روز شنبه آمدند. (چاد پاوسون/سی بی سی)

حمایت از LGBTQ+ الاشخاص

Lexi Bender، ۱۸ ساله، از Abbotsford برای دیدن التون جان در ونکوور آمد و قبل از کنسرت به CBC News گفت که چرا حضور در آنجا برای او مهم است.

“عالی است. من دوست دارم که او بسیار معتبر است و او یکسان است، به همین دلیل من لباس های دیوانه ای می پوشم.” “فکر می کنم می توانم زیبا لباس بپوشم و می توانم به اطراف نگاه کنم و افراد دیگری هستند. [doing the same]”

بندر گفت که از حمایت جان از افراد دگرباش جنسی و قربانیان اپیدمی ایدز متاثر شده است.

او گفت: “من دوست دارم که او از او حمایت می کند و همیشه در مورد او بسیار صریح بوده است، در زمانی که او چندان محبوب نبود.” “و موسیقی او همیشه عالی است.”

او گفت آهنگ مورد علاقه اش Jun است سنگ تمساح.

گفت: بوی بدی می دهد، مربا است.

سه زن با لباس بوآهای پردار.
خواهران سارا بالانتین، سمت راست، هلن بالانتین، مرکز، و آلیسون بالانتاین از ورنون و کلونا برای تماشای اجرای التون جان در روز شنبه آمدند. (چاد پاوسون/سی بی سی)

“کار خارق العاده که مرتبط باقی می ماند”

خواهران سارا، هلن و آلیسون بالانتین از طریق پدرشان عاشق موسیقی التون جان شدند.

آلیسون بالنتاین، ۴۴ ساله، روز شنبه به همراه خواهرانش به PC Place گفت: «ما با پدری بزرگ شدیم که موسیقی زیادی گوش می‌داد و التون جان در آن فهرست قرار داشت، بنابراین این فقط بخشی از تربیت است. لباس پوشیده ماست. لباس الهام گرفته از جان.

خواهران ورنون و کلونا برای دیدن کنسرت آمدند و در ماشین به آهنگ های جان گوش دادند.

شمعی در باد، رقصنده کوچولوسارا بالانتین، ۴۶ ساله، گفت که موسیقی جان در طول فعالیت طولانی مدت او به عنوان یک سازنده موفق، در مرکز فرهنگ عامه در سراسر جهان باقی مانده است.

او گفت: «فکر می‌کنم او کار بزرگی انجام داد که در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ باخت و مرتبط ماند.

این سه خواهر گفتند که از این ایده که آنچه هنرمند گفته بود آخرین تور جان خواهد بود، تحت تأثیر قرار گرفتند.

آنها با هم گفتند: “آه، ما ممکن است گریه کنیم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر