المپیاد استاد آماتور تونس 2021 در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


استاد آماتور تونسی المپیا 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل قصد دارد بار دیگر یک هیئت قدرتمند به المپیک آماتور تونس اعزام کند. این مسابقات: 27 و 28 آذر 1400 این مسابقه در تونس برگزار می شود ، جایی که سه کارت حرفه ای برتر در بخش شفاهی هر رشته اهدا می شود.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین بازی المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. دومین دوره بازیهای المپیک آماتور در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی از زمان تاسیس آن توسط افسانه ویدر در سال 1965. دومین سری بازیهای المپیک آماتور در تونس برگزار می شود

مکان المپیا آماتور تونس 2021

همت یاسمین شهری در تونس است. به دلیل داشتن سواحل ، مکانی محبوب برای شنا ، ورزش های آبی و یکی از مقاصد اصلی گردشگری در تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو ، در ایالت نابلس واقع شده است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی برای تونس مقرون به صرفه است.

ارسال تختخوابها به م.بازیهای المپیک آماتور تونس 2021 ممکن است با شماره تلفن باشد 09122465362: با مدیر ورزشی این تیم آقای حسن خسروآبادی (hassankhosroabadi) تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید تمرینات و تغذیه و برای مشاهده سایر مقالات در صفحه دفترچه خاطرات کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید